Elektrik Kesintisinden Etkilendiniz mi?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben biliyorum ama yazarsam silincek netde buldugum bir yazıyı AYNEN alıyorum

....................
Anlayan anlar anlamayanda mesajımı siler

Osman bey, bir çok mesajınızı bizzat ben sildim, aynı tarza yazarsanız gene silerim. Mesajlarınızı silmemin nedeni beğenmediğim için değil, yorumlardaki kişilere hakaret/kullanılan argo/aşağılayıcı terimler içindir (yazılarınızı ilk okuyan kişilerden biriyim, yazım dili düzgün olduğu sürece zevkle okumaya devam ederim, yoksa gene silerim ;)).
Bu kurallara uyarsanız hiç bir sorun yaşamayız.
http://www.opelim.net/forums/forum-kurallari/12-forum-kurallarimiz.html#post24

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayatı alçakça, haince gasp edilen Türkiye Cumhuriyeti savcısı hakkında da konu açsana osman bey. Neden sessiz kaldın? Yoksa işine mi gelmiyor? Bu konuların adamısın sen... Hani nerde konu? Anca at-tut sen burda.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sozcu.com.tr/2015/gundem/savcidan-kursun-polisin-790724/

fuat avni 11-12 ocak 2015 tarihinde bu olayın ve daha fenalarının olacagını
bu işi MIT in organize edecegini yazmıştı, amacın 1) Yeni cıkarılan yasaya ki o zaman
taslakdı temel oluşturma ve halka POLISE YETKI VERIN demekdi 2) ERGENEKON
ve BALYOZ da oldugu gibi SAHTE belgeler ile birilerine yine tuzaklar kurulcak

Umarım fuat avninin diger tahminleri tutmaz, eger tutarsa bunlar daha iyi gunler
cok korkuyorum diger tahminleri tutar diye.

Siz körü körüne inanın bu hukumete, daha 1 gun icinde 2 kez fikir değiştiren
bir lider var başda, sabah OKUDUM ogleden sonra YOK OKUMADIm diyor.
Sonra digeri diyorki kılıcdaroglu 23 nisanda koltuga 1 gun otursun ya zaten
kendisi 23 nisan cocugu gibi, aynen medyedev gibi kukla biri. Bunu sanırım
o farkında biledegil. Öyle şeyler oluyor ki memlekette AT GÖZLÜĞÜ kullananlar
anca göremezler bunu.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Terör olayı kadar saçma sapan bir açıklama olmaz. Tabi ya artık bu ülkede MİT diye bir kurumun ne iş yaptığını bizde bilemedik ki...kurum işini yapmaz ise her şey olur.

Kocaman bir ülke ve karanlık içinde kaldı. Allah vermesin aniden ülkeye saldırı olsa uçaklar yerinden kalkamayacak savunma sistemi çalışmayacak. Düştüğümüz duruma baka ya.

abi sorma çok kötü bişey bende ups var hem bilgisayarlarda hemde modemde ama internet bağlantısı yok cep telefonları bile çoğu zaman çalışmadı savunma sistemlerinin yedek güç kaynakları olduğundan çalışırda çalışırken ağrıza çıkarırsa bilemem:)

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1YXJ7D.jpg

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gazeteler ceza alacak bu haber yuzunden ama hepsinden önce yayınlayan A HABER
ceza alacak mı?

Bazı medya kuruluşlarını DHKP-C'li teröristin fotoğraflarını vermekle suçlayan A Haber fotoğrafları ilk yayınlayan televizyonlardandı.

https://vine.co/v/OLY9KW9mnZa

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
............ Bu konuların adamısın sen... ........

Derken? Kasti yapmadığınızı düşünüyorum ancak konuyu açan olarak lafın ucunun bana değdiğini de belirteyim. "Bu konular" dan kastinizi anlamasam da hitamı beğenmedim ben.

Siz nasıl anlarsınız bilemem de benim konuyu açmamdaki amaç saatlerce kesilen elektrikten insanların nasıl etkilendikleri.. Yoruma ve paylaşıma açık bir konu. Diğer taraftan Şehit Savcımıza rahmet dilemekten başka ne yorum yapabiliriz. Öyle bir konu açıp memleketteki "Adalet" in durumunu tartışıp iyice birbirimizi mi üzelim..

İkiniz arasındaki sözlü sürtüşmeleri diğer konularda da fark ettim ancak ikiniz arasında kalmasına gayret edin lütfen.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
....

Önceki mesaja bir yorum yazmıştım ama sanırım mesajı yanlış okumuşum. Yada ben mesajı okuyup cevap yazarken mesaj edit görmüşte olabilir..:D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Derken? Kasti yapmadığınızı düşünüyorum ancak konuyu açan olarak lafın ucunun bana değdiğini de belirteyim. "Bu konular" dan kastinizi anlamasam da hitamı beğenmedim ben.

Siz nasıl anlarsınız bilemem de benim konuyu açmamdaki amaç saatlerce kesilen elektrikten insanların nasıl etkilendikleri.. Yoruma ve paylaşıma açık bir konu. Diğer taraftan Şehit Savcımıza rahmet dilemekten başka ne yorum yapabiliriz. Öyle bir konu açıp memleketteki "Adalet" in durumunu tartışıp iyice birbirimizi mi üzelim..

İkiniz arasındaki sözlü sürtüşmeleri diğer konularda da fark ettim ancak ikiniz arasında kalmasına gayret edin lütfen.

Hayatı alçakça, haince gasp edilen Türkiye Cumhuriyeti savcısı hakkında da konu açsana osman bey. Neden sessiz kaldın? Yoksa işine mi gelmiyor? Bu konuların adamısın sen... Hani nerde konu? Anca at-tut sen burda.
Lütfen mesajımı bir bütün olarak değerlendir.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bacadır seni bir bütün olarak değerlendirdim ve resmini cizdirdim melih gökcek amcana

ucube-670.jpg

begendin mi ????