Elektrik soketi kapağı hk.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba yılbaşı tatilinden yararlanarak aracıma vites altı ambians ışığı yapmaya karar verdim fakat opelde yeni bi hırsızlık farkettim :) forumlarda incelediğim konuya göre ön konsolu sökünce aşşağıdaki sokete bi arkadaşın işaretlediği yerlerden bağlantı yapmak gerekiyormuş neyse kolay bir işlem söktüm tam bağlantıları yapıcam birde ne göreyim benim soket farklı biraz inceleyince anladım ki soket elektrik almak için bir parça daha takmam gerekiyor hatta opelin takması gerekiyor :) ama malesef artık 3 liralık parça bile takılmıyor neyse ankara opise gittim servis şefi ile görüştüm verdiği cevap bazı modellerde takılmaz o kapak dedim ben led taktırmak istiyorum ne yapıcaz biz hiç takmadık heralde almanyadan sipariş gerekir dedim ozaman sipariş edelim ve bombayı patlattı o parça komple gelir abi 1000 euroyu bulur dedi belliki arkadaş çalışmak istemiyor :) neyse bendeki soketin resmini aşşağıda paylaştım olması gereken şeklide paylaşıyorum bu kapağı nasıl temin edebilirim bilenlerden yardım rica ediyorum :) bu forumlarda gördüğüm resim kabloları direk boş yuvalara takıyorlar 2. Resimde benim soket
ehanu9uq.jpg

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Elektrik soketi kapağı hk.

Ledi bence direkt çakmağa takın. Kapılar kapanınca ledin sönmesi hoş olmuyor.Seyir halinde ledin yanması iç mekana farklı bir hava katıyor. Kapılara bağlıyken hiç dikket edilmeyen led şimdi sürekli yanıyor ve araca binen herkes ne güzel düşünülmüş bu diyor.