Elektrikli Boya Tabancaları

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşte Savaş abim aslında garajın olacak buna benzer ürünler ile güzel bir garaj yapacaksın kendine tadından yenmez yeminle...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İşte Savaş abim aslında garajın olacak buna benzer ürünler ile güzel bir garaj yapacaksın kendine tadından yenmez yeminle...

Vardı ben de, bütün takımlar asılı ıvır zıvır her şey orada. Kışın bile kapatırdım kendimi oraya her işle uğraşırdım. Sonra apartman toplanıp bütün depoları garajları yıkıp açık otopark yaptı.:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Köyde benim evde öyle garaj var her şey içinde... tadından yenmez ama burada aracı park edecek yer bile sıkıntı :(

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Köyde benim evde öyle garaj var her şey içinde... tadından yenmez ama burada aracı park edecek yer bile sıkıntı :(

Vallahi garajlar yıkıldığından beri, ağaç-kuş-çocuk üçlüsünden nefret ediyorum :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynı dert bende de var. Artık getirdim araç daire de bekliyor... yapacak bir şey yok.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynı dert bende de var. Artık getirdim araç daire de bekliyor... yapacak bir şey yok.

Daire ??

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plastı dıp ıcın guzl bı alet hem plastı dıp ın tozu felanda olmuyor.. kullanıslı bıseydır bosch un dandık bısey yapcagını pek sanmam ayrıca..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
plastı dıp ıcın guzl bı alet hem plastı dıp ın tozu felanda olmuyor.. kullanıslı bıseydır bosch un dandık bısey yapcagını pek sanmam ayrıca..

Dandik malzeme konusunda bende seninle aynı fikirdeyim... Bosch yapmaz... ben kendi testeremde kullanmak için bıçak aldım bosch marka yıllardır bana mısın demedi.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşçilik isteyen bir iş, boya çok hassastır, öyle bişey ki üzerinde parfüm varsa bile hatalı düşüyor. Basıncı nasıl bu makinenin bilmiyorum ama eğer zayıfsa boya çiğ düşer, noktalı şekilde desen bırakır. Ben olsam test etmeden görmeden almazdım.