Eleltrik kacagi bulunamıyor lutfen yardim edin

Gns35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar 2010 1.3 dizel astra h aracim var. Araba akuyu bitiriyor. Aracta ekstra donanim yok. Ic aydinlatma torpido bagaj aydinlatmasi teyp hep saglam ve kapaniyor.multimetre yle olctum 1A akim cekiyor. Ustaya götürdüm.bulamadi en son cim modulunu sokecez dedi. Bırakmadım. Boyle sorun yasayan veya neyden kaynaklandigini bilen varsa yardim etsin. Bu arada araba 7 yasinda ve 3. Akusudur bu. Simdiki Aku de saglam

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
1.Teyp içinde Cd var ise, çıkartın. Yok ise takın, öyle deneyin.
2. Geri viteste bırakmayın.

Ölçümü nasıl yaptınız, kabloyu ayırıp yaptınız değil mi? Ethem beyin konusu vardı forumda.

Gns35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybi soktuk oyle olctuk yine kacak var.evet eksi kutup basini sokup olctuk. Bugun gidip multimetreyle olcup deneyecegim dedikelrinizi de uygulayacagim tesekkurler.

Asil_Bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç üzerine yakın zamanda veya en son araç üzerine takılan elektronik parçaların bağlantısını sökerek dene büyük bir ihtimalle bulunur 2003 astra g benim de araçda vardı 2 saat usta uğraştı teyp sigorsatısını çıkarıp aküden ölçüm yaptığında 1 amper değer geliyor arıza teyp de dedi ve sorun düzeldi teyibi çıkarttım teyp kaçak yapıyormus. Demem oki ölçüm yaptığında değerler yinede yüksek çıkabiliyor kaçak olmadığı zaman 0.01 amper değer çıkması gerekiyormuş en son takılan parçaların elektrik bağlantısını kes

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadaşım sonradan sislere zenon takmıştı oda sabah kalkınca aküsü boşalıyordu sökünce düzeldi

Gns35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba da sonradan takilan hicbir donanim yok . Teybi de soktuk yine olctuk ayni. Sarj dinamosu saglam.Servis de kacagi bulamadi. Arabayi kullanmadigim zaman kutup basini sokuyorum. 😐 ben kurcalayacam olmazsa baska servise goturecegim.

Gns35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada tamirci cım modulunden olabilir dedi. Alakasi var mi acaba

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarında menüden çıkmayınca güç çekiyor diye biliyorum

commigere

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Torpido lambası ya da bagaj lambası açık kalıyor olabilir mi ?

Gns35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar multimetreyle olctum. Inforainment systemi ve cakmaklik sigotasini cekince 1,20 A den 0,20 A ya kadar dusuyor akim. Infotainment teyp mi oluyor acaba. 0,20 de hala yukske bir deger baska yerlerde de kacak var. Aramaya devam edecegim. Infotainment sistemi hakkinda biraz bilgilendirirseniz sevinirim