Elveda Arkadaslarım..Dostlarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baslıkta Anlasıldıgı gibi bi daha forum a girmeyi dusunmuyorum arkadaslar... sebebini sormayın soyleyemem...
ama burda gercekten super insanlar tanıdım...lafı fazla uzatmıyacagım...hepiniz hoşcakalın...Keyifli Forumlar Dostlarım...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle bi başlık açtıysan sebebinide söylersin herhalde sebebini söylemeyeceksin neden böyle bi başlık açıyorsun eğer şaka ise artık baygınlık vermeye başladı şakalar bi sorun varsa aramızda halledelim sessizce gitmekle ne senin sorunun çözülür nede bizim

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle bi başlık açtıysan sebebinide söylersin herhalde sebebini söylemeyeceksin neden böyle bi başlık açıyorsun eğer şaka ise artık baygınlık vermeye başladı şakalar bi sorun varsa aramızda halledelim sessizce gitmekle ne senin sorunun çözülür nede bizim

sence boyle bi konu hakkında saka yapılırmı ??
Keyifli Forumlar size..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka olan daha ciddi konularda gördüm de o yüzden şaka mı diye sordum
bu arada bişey sorabilir miyim böyle bi başlığı neden açtın sessizce de gidebilirdin

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka olan daha ciddi konularda gördüm de o yüzden şaka mı diye sordum
bu arada bişey sorabilir miyim böyle bi başlığı neden açtın sessizce de gidebilirdin
site genelinde belli baslı arkadaslar war Mahoni msn de olmayan arkadaslar..haberleri olsun istedim izin verirsen.....

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçta burada bir aile olduğumuzdan behsediliyor her tartışmada hangi aile de bi sorundan dolayı aile fertlerinden biri aileden çıkıp gidiyor geri dönmemek üzere bunu anlamıyorum ben yoksa burada bi aile olduğumuzu kabullenmek istemiyor musun?
sorun neyse ortaya koy tartışalım konuşalım bunlara rağmen hala sorunlarının cevabını bulamıyorsan o zaman başka alternatifler düşünürüz ama çekip gitmeyi bir çözüm olarak görmüyorum benim için yeryüzündeki bütün insanlar değerli ama opelim.net üyeleri daha çok değerli benim için çünkü burdaki sıcak samimi yardımsever ortamı seviyorum

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şahsen ben böyle vedaya güle ,güle demiyorum.
Kırcı bir olay yaşandıysa çözümüde yine bu aile içersinde olmalı . Yok bunun dışında özel konu ise o zaman söylenecek bir şey yok. Eğer böylede değilse fikrinizi değiştirmenizi ve davamınızı temenni ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...