Emirganda Tosunuma rakip çıktı...

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Emirganda Tosunuma rakip çıktı...

astradan soğudum  011zaa

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ben arabamı camarodan on kat daha seviyorum.Değil sarı tüm renklerini koysunlar tosunum benim için koyar hepsine. :)
O kadar lüx araç varken camaronun yanına layık görülmesi bile bizim araçların klasını ortaya koymuştur. :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Mehmet harbiden peynir tatlisina benziyo ya.
Peynir tatlıları iğrenç ötesi Bülent abi.Luxembourg ve Fransa için konuşuyorum.
Fransada falan küflenmiş peyniri adamlar yemekten sonra tatlı niyetine yiyorlar.Zaten Fransızlarda bir koku var sanırsam yedikleri küflü peynir ve diper yemeklerden kaynaklı.
Küflü dediysem yanlış anlaşılmasın bizim ki gibi değil, bizimkine kurban olayım küfünü alıp yersin, bu fransız peynirini getir Türkiye ye bizim fareler bile burun kıvırır.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Peynir tatlıları iğrenç ötesi Bülent abi.Luxembourg ve Fransa için konuşuyorum.
Fransada falan küflenmiş peyniri adamlar yemekten sonra tatlı niyetine yiyorlar.Zaten Fransızlarda bir koku var sanırsam yedikleri küflü peynir ve diper yemeklerden kaynaklı.
Küflü dediysem yanlış anlaşılmasın bizim ki gibi değil, bizimkine kurban olayım küfünü alıp yersin, bu fransız peynirini getir Türkiye ye bizim fareler bile burun kıvırır.

Şimdi anlaşıldı. O zaman fazla kızmamak gerek adamlara, mazeretleri büyük.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sen onlara künefe goturde adamlar bayram etsın tatlı nasılmış gorsun

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
sen onlara künefe goturde adamlar bayram etsın tatlı nasılmış gorsun
Yurtdışından gelen misafirler burda ne bulursa yiyorlar.Çünkü yemeklerimiz Dünyada bir numara.Yurtdışında çıkıpta bu ne güzel bir yemektir dediğim bir çeşit göremedik.En iyi lokanta ve restaurantlara gittik nafile.
En sona Belçikada Arlon şehrinde Bir yunan lokantasına gittik le greco isiminde, orda yemekler süperdi.
Yemekler kebaplar bizimkiyle aynı.Dolma menüde bile dolma olarak geçiyordu.Ben orda bir beyti üstüne de Türk kahvesi içtim keyfim yerine geldi.
Ama yunanlılar sanılanılan aksine çok sıcakkanlı insanlar bize orda diğer müşterilerden daha sıcak davrandılar.Bu gerginlik durumları falan sürekli politik ve diğer devletlerin kışkırtması.Yunan insanının bizimle bir problemi olduğunu düşündürmedi hiç.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Yurtdışından gelen misafirler burda ne bulursa yiyorlar.Çünkü yemeklerimiz Dünyada bir numara.Yurtdışında çıkıpta bu ne güzel bir yemektir dediğim bir çeşit göremedik.En iyi lokanta ve restaurantlara gittik nafile.
En sona Belçikada Arlon şehrinde Bir yunan lokantasına gittik le greco isiminde, orda yemekler süperdi.
Yemekler kebaplar bizimkiyle aynı.Dolma menüde bile dolma olarak geçiyordu.Ben orda bir beyti üstüne de Türk kahvesi içtim keyfim yerine geldi.
Ama yunanlılar sanılanılan aksine çok sıcakkanlı insanlar bize orda diğer müşterilerden daha sıcak davrandılar.Bu gerginlik durumları falan sürekli politik ve diğer devletlerin kışkırtması.Yunan insanının bizimle bir problemi olduğunu düşündürmedi hiç.

Doğru benimde bir araya geldiğim Yunanlılar gayet bizim gibi adamlardı hep, biraz sohbet muhabbet ettikten sonra anlıyorsun ki onca sene birlikte yaşamışlık tahmin edilenden de fazla ortak yan yaratmış.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Doğru benimde bir araya geldiğim Yunanlılar gayet bizim gibi adamlardı hep, biraz sohbet muhabbet ettikten sonra anlıyorsun ki onca sene birlikte yaşamışlık tahmin edilenden de fazla ortak yan yaratmış.
Evet doğan kardeşim katılıyorum.Biz yanlış anlaşılmasın diye kahevyi normal söyledik onlar direk Türk kahvesi getirelim dediler.Bize yanlış lanse edilmiş bazı şeyler çok ortak noktamız var.Avrupa insanı ile kıyaslarsak Türkleri en çok seven millet bile diyebiliriz.Almanlar özellikle gödüğümüz Türkleri sevmiyorlar.