emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

bende yaklaşık 1,5 aydır ışık yanarak kullanıyorum.odak servise uğrayıp bu yazılımı denemeyi düşünüyorum.aracımın garantisi bitti ücret ne kadar alıyorlar acaba ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
bende yaklaşık 1,5 aydır ışık yanarak kullanıyorum.odak servise uğrayıp bu yazılımı denemeyi düşünüyorum.aracımın garantisi bitti ücret ne kadar alıyorlar acaba ?
100-150 civari olmasi lazim.

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

Djfree link' Alıntı:

bana 160-170 demişlerdi sonra sigorta ve kaskomu her yıl orda yapıyorum diye indirim yaptılar

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar benim aracımda da arada sırada arıza lambası yanıyor, 3-4 gün sonra kendiliğinden sönüyor. aracın garantisi bittiği için özel servise gittim, yakıt emiş sistemi hatası çıktı, benzinden kaynaklı dediler, bu olaydan 2 hafta sonra yine yandı, hava emiş gibi bir arıza yazdı. sizce benim aracımda da manifold problemi var mıdır?

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

syabasan link' Alıntı:
arkadaşlar benim aracımda da arada sırada arıza lambası yanıyor, 3-4 gün sonra kendiliğinden sönüyor. aracın garantisi bittiği için özel servise gittim, yakıt emiş sistemi hatası çıktı, benzinden kaynaklı dediler, bu olaydan 2 hafta sonra yine yandı, hava emiş gibi bir arıza yazdı. sizce benim aracımda da manifold problemi var mıdır?

Büyük ihtimal.. aynı bemimde öyle olmuştu

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde 22000 km civari garantiden değişti,yenisi takıldıktan sonra bir değişiklik farketmedim

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

aracıma güncelleme ve kelebek temizliğinden sonra baya bir km geçtim çok şükür arıza ışığım yanmadı

buradan odak Topkapı ve Tarık Bey e teşekkürlerimi iletiyorum.

Sercan Beceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaslar,
Benim 1.3 ctdi aracimi hem gecirmis oldugum  kazadan dolayi olusan hasarin yapilmasi  hemde aracin km si 14300 olmustu bakimida birden ciksin istemistim.aracimi odak 'a birakmistim. Gecen hafta teslim aldim.aracim tertemiz yapilmis rahatlamis bir sekildeydi.aldigim gun arabayi pek kullanmadim.hafta ici arabayi kullandiktan sonra aracin turbo yaglamasi icin bekledim sonra motoru stop ettirdim ve motordan once cuf ve ard arda fiy fiy fiy gibi ses geldi.bi kac gun dinledim surekli her stop ettirmede geliyordu.araci tekrar odak'a biraktim.cumartesi teslim almaya gittim.egr valfinin degistigini ogrendim.