Emmegas nasıldır ?

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda lpg taktırmak için araştırma yaparken genellikle landirenzo markasında karar kılmıştım ama landirenzo 2000 tl civarı olunca altarnetif arayışı içinde landirenzonun fabrikasında üretilen emmagas önerildi marka farkında başka bi fark yok dendi ve bakım için landrenzo bayileri bakıyormuş
bu arada emmegasta 1600 tl ne yapma mı önerirsiniz ?

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landinin fabrikasında mı üretiliyor bilemem ama BRC ile kıyaslandıgında daha tasarruflu. Ben pompacıyım müşterimizin birinde var 2009 da taktırmış hala da biniyor. Arabası da Ford Mondeo. Bence olabilir. Satarken sıkıntı olabilir. BRC, Landi gibi bilindik bi marka olmadığından millet uzak durabilir.

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı kısa vadede satmayı düşünmüyoruz saten o yüzden lpg taktıracam aracı alalı 6 ay oldu benzin dayanmıyor mubarek 50 kuruş falan yakıyor şehir içi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Heyecan aramaya gerek yok bence. Aynı fabrikada üretiliyor, aynı usta takıyor ve fiyat farklıysa bu demek oluyorki parça kaliteleri farklı. Ekonomi yapayım derken parça arızalanması durumunda astarı yüzünden pahalıya gelir derim ben.

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence marka ve sersiv ağı fiyatı etkiler kaliteyi de etkileyebilir ama çok olacağını sanmam

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kaç yıl sonra başka bi şehirde ayar yaptırmak gerekirse,kablosu,programı vs kolay bulunabilecek bi sistem tercih etmek lazım bence..
atiker,brc vs vs.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda lpg taktırmak için araştırma yaparken genellikle landirenzo markasında karar kılmıştım ama landirenzo 2000 tl civarı olunca altarnetif arayışı içinde landirenzonun fabrikasında üretilen emmagas önerildi marka farkında başka bi fark yok dendi ve bakım için landrenzo bayileri bakıyormuş
bu arada emmegasta 1600 tl ne yapma mı önerirsiniz ?

aracımı mimgaz marka kit takılı halde aldım. 5 senedir kullanıyorum. Allaha şükür problem yok. arkadaşların dediği gibi servis önemli. adapazarında mimgaz ayarı yapabilen 2 yada 3 yer gördüm. atiker gibi bir marka takıp kullanın bence. hem ucuz hemde her yerde servis bulursun. markalı kitlerin parçalarıda pahalı oluyor. az önce başka konuda okudum. zafira kullanan arkadaşlardan biri lpg enjektörü değişmesi gerektiğini yazmış. enjektör takım fiyatı 750 tl. konuda bu http://www.opelim.net/forums/uye-ot...ile-ilgili-hersey-zafiracilar-buraya-121.html

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı kısa vadede satmayı düşünmüyoruz saten o yüzden lpg taktıracam aracı alalı 6 ay oldu benzin dayanmıyor mubarek 50 kuruş falan yakıyor şehir içi

Ben olsam servis ağı parçası olan bi kit taktırırdım. Ben aracı alırken BRC markalı olmasına özen gösterdim mesela. Atiker olsaydı almazdım. Kimi de der ki atiker markalı olacak göreceli bişey kısacası. Emmegasta sıkıntı yaşar mısın bilemem ama sıkıntı yaşarsanda usta-parça sıkıntın olabilir. iyi düşün.

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul da oturuyorum servis sıkıntım fazla olmaz senede bir orduya giderim uzun yol olarak o kadar bazıları iyi bir ustaya atiker taktır hiç uğraşma diyor bazıları 300-400 fazla ver adam akıllı bişey taktır diye brc düşünüydum bende ama internetten araştırdıpıma göre opel araçlara en uygun lpg landirenzo imiş ama oda pahalı bi kit bide şu prins tecnomax var aklımda kısmetse bu hafta sonu lpg taktırmayı düşünüyoruz ama hala kararsısızım

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca en uygun diye birşey yok. Opel zamanında landirenzo ile anlaşmıştı o kadar. Uygun kit yoktur, iyi usta vardır.