En İyi Akü ??

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak ettim şimdiki akünün markası ney ve neden başka bir marka akü kullanmak istiyorsun bizimle paylaşırsan sevinirim

Markası delpyh , bazen akuden dolayı calısmamazlık yapıyor yenı aku alıcam forum arkadaslarmında fıkırlerını almak ıstedım bunda bır problem varmı ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutl akü al arkadaşım çoğu şeyde türk malı tavsiye etmem ama akü konusunda dünya lideriyiz diyebilirim bende çok titiz adamım aracıma kötü adi kalitesiz mal takmamak için elimden geleni yaparım bir şey alıcaksam epey bir araştırır okur insanlarla konuşurum..

mutlu ortadoğu avrupaya pek çok yere akü ithal ediyor ve pek çok markaya fason üretim yapıyor ve aküleri çok iyi 2 yıl garantisi var her yerde satış bakım v.b yerleri var.. ortalamada çok rahat kötü kullanımda 5 yıl iyi kullanırsan bakımını falan yaparsan yıllarcana gider. örnek arkadaşda uno var 2001 de aldık aküyü adam hayla kullanıyor..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutl akü al arkadaşım çoğu şeyde türk malı tavsiye etmem ama akü konusunda dünya lideriyiz diyebilirim bende çok titiz adamım aracıma kötü adi kalitesiz mal takmamak için elimden geleni yaparım bir şey alıcaksam epey bir araştırır okur insanlarla konuşurum..

mutlu ortadoğu avrupaya pek çok yere akü ithal ediyor ve pek çok markaya fason üretim yapıyor ve aküleri çok iyi 2 yıl garantisi var her yerde satış bakım v.b yerleri var.. ortalamada çok rahat kötü kullanımda 5 yıl iyi kullanırsan bakımını falan yaparsan yıllarcana gider. örnek arkadaşda uno var 2001 de aldık aküyü adam hayla kullanıyor..

Yorumunuz ıcın cok tesekkurler:)

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türk aküleri bu konuda gayet başarılı.
mutlu akü yada inci akü tavsiye ederim. dedemin 62 model traktöründe inci akü takılı her çalıştırmada 30-60sn boyunca marşa basması gerekiyor:) sanırım 3-4 yıl oldu takıllı. sorunsuz.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu iyidir en iyi akü dersen en iyisi tabiki varta dır üstüne yok adamların 5 yıl garantisi vardı galiba öyle hatırlıyorum ama gereksiz bir pahalılıkda değmez yani o fiyatlara mutluda aynı kalitede işi görür..

yalçın yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalçın yılmaz´isimli üyeden Alıntı
merak ettim şimdiki akünün markası ney ve neden başka bir marka akü kullanmak istiyorsun bizimle paylaşırsan sevinirim

Markası delpyh , bazen akuden dolayı calısmamazlık yapıyor yenı aku alıcam forum arkadaslarmında fıkırlerını almak ıstedım bunda bır problem varmı ?

bir problem olduğu için sormadım sadece şuan ki akünün markasını ve neden tercih etmediğini öğrenmek istedim herzaman için iyi şeyler neden tercih edilir diye öğrenmek zorunda değiliz iyi olmayan şeylerde neden tercih edilmez onu da öğrenmek iyidir diye düşünüyorum

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalçın yılmaz´isimli üyeden Alıntı

bir problem olduğu için sormadım sadece şuan ki akünün markasını ve neden tercih etmediğini öğrenmek istedim herzaman için iyi şeyler neden tercih edilir diye öğrenmek zorunda değiliz iyi olmayan şeylerde neden tercih edilmez onu da öğrenmek iyidir diye düşünüyorum
Ben aldıgımda aracın uzerınde bu akuden vardı gecenlerde bır kac kez teklettı yolda benı ondan yenı almayı dusunuyorum bana dandık marka gıbı geldı delpi ılk defa gordum ve duydum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
delpi yi bir ara toyoto larada kullanırlardı bilmiyorum hayla kullanıyorlarmı ama toyotocılar bile memnun değildi pek çok akü sorunu yüzünden servislere giden toyoto lar biliyorum..

bşrde almışken amperi yüksek akü al zararı olmaz faydası olur yani orjinalin 66 amperse misal 72 amper al.. ilerde teybini değiştirirsin anfi bağlarsın falan iyi olur o açıdanakü kasılmaz..