en salakça kazayı yaptık

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün akşam otoyolda atışalanı köprüsünün altında emniyet şeridinde arkadaşı indirdim.(otoyol dediğime bakmayın o bölge tam bir servis yoludur)tam hareket edecektimki önüme bir vectra c geldi.o araçtanda bir kişi indi.ve vectra geri geri gelmeye başladı mesafe 5-6 metre vardı.sellektör korna hiç birini farketmedi ve geldi vurdu.önce bir durakladık yanımdakilerde bende şaşkın şaşkın gülüştük ama sinirden.indik vectra c arka tampon ezilmiş.hemen benim araca baktık bişey yok gibi tabi aceleyle. polis gelse ikimizide öpecek.geçmiş olsun dedim eve geldim.sonradan aklıma geldi kaputa birdaha bakayım dedim el feneriyle inceledim.tam opel logosunun üstünde ezik var birde farların ayakları kırılmış.o an kafamı vurdum arabaya keşke ilk anda baksaydım.şimdi yeni far ve panjur parası ödemek zorunda kalacağım.neyseki bununla atlattık. allah kimseye daha büyük laylar yaşatmasın.

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun adı üstünde kaza işte nerden ne zaman geleceği ve ne getireceği hiç belli deil

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaza olaylarında olayın telaşıyla ilk anda yanlış kararlar verilebiliyor benzer olayları bizim forumdada okudum, kendi başımada geldi..geçmiş olsun

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun
keşke tutanak tutsaydınız sigorta karşılardı masraflarınızı.

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o an aklıma gelmedi ben ilk anda kendimden çok vectranın tampon için üzüldüm ama sonradan baktımki bendeki de ondan aşşağı değilmiş.aslında çok kızdım ama soğukkanlıyımdır böyle şeyler için kavga gürültüye değmez diye polemiğe girmedim.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Gecmis olsun. Zaten kazanin akillicasi olmuyor, hepsi sacma sapan sebeplerden. Cana gelecegine mala gelsin. Arabayi uygun bir yere park edin, sonra sabahta polisi cagirip gece vurmuslar deyin. Ben oyle yapmistim bir kere. Sonrada aldim parami sigortadan.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ALLAH beterinden korusun cümlemizi

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaan abi kasko bozulmuyormu?eğer bozulmasada bir sonraki hasarsızlık indirim oranı arabanın masrafından çok tutarsa böyle bir şeye gerek kalmaz dimi?olduğu gibi dursun.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
sinan geçmiş olsun öncelikle el beyanı tutup kaskodan yaptırabilirsin ama kaskon bozulur bozmaya değmez bişeyse kendin yaptırırsın buda sana ders olmuştur tekrar geçmiş olsun çayları söyledik hala geleceksin birader