En Uygun 2011 Opel Astra Classic III Fiyatı Lazım!

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar;

Kısmetse 1 hafta içinde yeni bir araç satın alacağım ancak fiyat araştırması yaptığımda kelimenin tam anlamıyla her kafadan bir ses çıkıyor.

Opel Astra Classic III 1.3 CDTI Esentia Konfor Paketli Easytronic için

Diyarbakır: 39.250
Elazığ: 39.600
İzmir: 38.250
Batman: 38.500

Fiyatlarını veriyorlar.

Bu konuda bana yol gösterebilecek birileri var mıdır acaba? Fiyatı düşük olanların bu kadar bariz indirim yapabilmesinin bir hile-hurdayla alakası olabilir mi acaba?

Yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efkan aldığın fiyatlar gayet normal izmir nakliye ücretini en az veren illerden biri diğer seçtiği şehirlerin hepsi güzel türkiyemizin limanlardan uzak ve nakliye ücreti de buna artı olarak yanısıyor gibi geliyorr
eğer izmir 37000 gibi bir fiyat verdiyse hiç düşünme derim

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman batmann dan bakarsın geçenlerde forumdan bir arkadaş da faliba çanakkalede yaşıyordu ankaradan bu aracı sgorta masrafları alıcıya ait olarak 37000 tl ye almıştı ama zamlı fiyatlar yoktu o zaman

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet, belirttiğiniz adres kendi konum ancak fiyat konusunun başlı başına bir konu olduğunu ayırt edebileceğinizi umuyorum(!) Zira bu konuyu güncel olarak tutmak birçok kişiye yarar sağlayacaktır. İnsanların benim bi ton alakasız soru ve gelen bi ton cevabı okuduktan sonra fiyat bilgilerine ulaşması anlamsız...

Yine de ilginize teşekkür ederim...

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amcamda Sivastan Citroen Jumper aldı iş oldu gene 8 ay sonra oraya gitti adam bu sefer civar illeri arayıp fiyat alıp sonrasında en düşük rakamla arabayı vermiş araştırmak gerek.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet, belirttiğiniz adres kendi konum ancak fiyat konusunun başlı başına bir konu olduğunu ayırt edebileceğinizi umuyorum(!) Zira bu konuyu güncel olarak tutmak birçok kişiye yarar sağlayacaktır. İnsanların benim bi ton alakasız soru ve gelen bi ton cevabı okuduktan sonra fiyat bilgilerine ulaşması anlamsız...

Yine de ilginize teşekkür ederim...
Başlı başına fiyat konusu olması konu kirliliği yaptığınız gerçeğini değiştirmiyor farkındaysanız (!).
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=69880
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=69658
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=69279
Bu sayfayla beraber tam 4 konu!!!!!!!
Eğer forum üyelerinin fiyat almasını çok düşünüyorsanız tek başlık altında bu bilgileri paylaşmanız yeterli.
Ayrıca kendi yazdığınızdan da anlaşılacağı üzere fiyat her şehirde ve haftalık olarak değişiklik gösteriyor.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triptoniklerde sorun yaşayan çok bence düz vitesli alın 37000 tl güzel fiyat