enjektör fiyatı

dohakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1.3 dcı astra almak istiyorum fakat kuşkularım var 1:enjektör maliyeti 2:turbo maliyeti ne kadardır birde astra h lara 1.3 motor yeterlimidir.arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum güzel arabası olanada talibim bilginize:)

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba...öncelikle kuşkularınız varsa onların üzerine giderek o kuşkuları yenmelisiniz..yani ya araç almayacaksınız ya da alıp, yaşayıp göreceksiniz...158 000km de 1.3 cdti astra kullanıcısıyım ve bu dediğiniz arızalardan hiç biri başıma gelmedi diyemem,sadece enjektörleri temizlettim( o da uygun olmayan mazot yüzünden) maşallah motorla ilgili başka sıkıntılar olmadı....motor konusunda ben de 1.3 bu arabaya yetmez derdim..kullanınca gördüm ki dizel her zaman benzinliden daha performanslı, doğru kullanırsanız...hele ki yokuşlarda canavar:))

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
4 enjektör 2000 lira civarı turboda 750-1000 lira arası

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1.3 dcı astra almak istiyorum fakat kuşkularım var 1:enjektör maliyeti 2:turbo maliyeti ne kadardır birde astra h lara 1.3 motor yeterlimidir.arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum güzel arabası olanada talibim bilginize:)[/QUOTE

Ufak bir düzeltme. 1.3 cdti olacak, dci Renault'nun dizel motorları.
Bence temiz bir tane bulun, gözü kapalı alın. Bu araçlar Türkiye'de en çok satılan dizeller arasında içiniz rahat olsun.;)