Enjoy Active Park Lambası

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Aracımızın siparişini vermiş bulunmaktayız.Artık bende Astra J sahibiyim :)

Aklıma takılan bir konu oldu.

Aracın standart park lambası beyaz mı yoksa normal sarı mı gelecek ? Sipariş verilirken orada yoktum.Aracı canlı görmedim.İnternette resimlerine bakarken bazıları sarı yanıyor bazıları beyaz.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Enjoy Active Park Lambası

uguur link' Alıntı:
Merhabalar,

Aracımızın siparişini vermiş bulunmaktayız.Artık bende Astra J sahibiyim :)

Aklıma takılan bir konu oldu.

Aracın standart park lambası beyaz mı yoksa normal sarı mı gelecek ? Sipariş verilirken orada yoktum.Aracı canlı görmedim.İnternette resimlerine bakarken bazıları sarı yanıyor bazıları beyaz.
sorunuz gündüz farları sanırım, evet sarı renkte gelecek. sadece sport ve cosmo donanımlarda led gündüz farları var.

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
sorunuz gündüz farları sanırım, evet sarı renkte gelecek. sadece sport ve cosmo donanımlarda led gündüz farları var.

cevabınız için teşekkür ederim.Artık parklar sarı sisler xenon olur :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uguur link' Alıntı:
cevabınız için teşekkür ederim.Artık parklar sarı sisler xenon olur :)
yapmayın arkadaşlar böyle şeyler. sislere hiç xenon olurmu general_non_non farlarınız mercekliyse sadece onlara xenon taktırın başka yere gerek yok. bide gündüz farlarınıza beyaz ampul yada led ampul taktırabilirsiniz.

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yapmayın arkadaşlar böyle şeyler. sislere hiç xenon olurmu general_non_non farlarınız mercekliyse sadece onlara xenon taktırın başka yere gerek yok. bide gündüz farlarınıza beyaz ampul yada led ampul taktırabilirsiniz.

Amerikan park ve xenon çok güzel oluyor :) Trafik için tehlikeli ona lafım yok.Ağır trafikte yavaş yavaş giderken güzel oluyor :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uguur link' Alıntı:
Amerikan park ve xenon çok güzel oluyor :) Trafik için tehlikeli ona lafım yok.Ağır trafikte yavaş yavaş giderken güzel oluyor :)
üzerine alınma ama ben antalyada karşımdan bu şekilde gelenlere içimden iyi şeyler geçirmiyorum, bu konuda da yalnız değilim. ayrıca mercek xenon daha güzel gösteriyor aracı. sisler bence hoş değil ki gtc opc de bile sis farları yok afl bütün ihtiyaçları karşılıyor.
mercek xenon in  okkk , merceksiz xenon out battle_Escrime general_Shame_on_you battle_Teroriste

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben acik acik içimden geçenleri soyleyeyim. Meeceksiz xenon ve ayarsın far kullananlara her zaman beddua ediyorum. Sadece kendisini veya görselliği düşünerek baskalarının huzurunu saglıgını hiçe sayması kabul edilebilir birsey degil. Ben bu sekilde geceleri karşıma çıkanlara insallah issiz bir yerde o ampullerin patlar ve önünü göremeden gidersin insallah diyorum. 

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Ben acik acik içimden geçenleri soyleyeyim. Meeceksiz xenon ve ayarsın far kullananlara her zaman beddua ediyorum. Sadece kendisini veya görselliği düşünerek baskalarının huzurunu saglıgını hiçe sayması kabul edilebilir birsey degil. Ben bu sekilde geceleri karşıma çıkanlara insallah issiz bir yerde o ampullerin patlar ve önünü göremeden gidersin insallah diyorum. 
+1

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üzerine alınma ama ben antalyada karşımdan bu şekilde gelenlere içimden iyi şeyler geçirmiyorum, bu konuda da yalnız değilim. ayrıca mercek xenon daha güzel gösteriyor aracı. sisler bence hoş değil ki gtc opc de bile sis farları yok afl bütün ihtiyaçları karşılıyor.
mercek xenon in  okkk , merceksiz xenon out battle_Escrime general_Shame_on_you battle_Teroriste
Merceksiz Xenona Karşıyız uzun-kısa-sis fark etmez.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merceksiz xenon kullananın baskı balatası iflah olmasın diye beddua etmişliğim vardır