ENJOY PLUSA XENON

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ENJOY PLUSA XENON

arkadaşın dediği gibi merceği değiştirmek zorunda kalıyorlar.sanırsam bu merceğin motorunu hareket ettiremiyorlar.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yukarı aşağıya hareket edebilir ama sağa sola etmez eğer demek istediğiniz hareket sağa solaysa tabi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Farlari alirsaniz normal kullanirsiniz.
Fariin ustunde xenon beyni+ ampulleri varmi parayi tutan onlar.
Yada bu farlara fisardan guzel bi xenon kit taktirin.

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
mercek neden değişmeli
çünkü afl+ mercekler hareketli ve sizin aracınızın gönderdiği sinyaller  merceğe anlamsız geliyor, bu yüzdendir ki, afl+ far açılıp içindeki mercek çıkartılıp ve sabit mercek monte edilir.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konu çok karışık. forumda yapan arkadaşlar var ama çok iyi işçilik gerekiyor. bende çok kararsızım orjinal çıkma afl farı alsak içerden far yükselik ayarı çalışırmı? muayeneye halojen ampul takıp gitsek geçermi? zaten afl+ mercek sadece aşağı yukarı oynuyor , sağa sola dönerken dönüş ampuller yanıyor. Deniz bahsettiğin beyinden açtırma olayını ilk kez duyuyorum bu da ayrı bir dert.
2. seçenek kendi farlarımıza mercek taktırmak. bundada far açılacak iyi işçilik gerekecek. ancak aracımız makyajlı sport değilse çok hoşuma giden gündüz ledleri olmayacak.

benim bir sorum var . makyajlı sport farları, edition'a uyarmı?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
bu konu çok karışık. forumda yapan arkadaşlar var ama çok iyi işçilik gerekiyor. bende çok kararsızım orjinal çıkma afl farı alsak içerden far yükselik ayarı çalışırmı? muayeneye halojen ampul takıp gitsek geçermi? zaten afl+ mercek sadece aşağı yukarı oynuyor , sağa sola dönerken dönüş ampuller yanıyor. Deniz bahsettiğin beyinden açtırma olayını ilk kez duyuyorum bu da ayrı bir dert.
2. seçenek kendi farlarımıza mercek taktırmak. bundada far açılacak iyi işçilik gerekecek. ancak aracımız makyajlı sport değilse çok hoşuma giden gündüz ledleri olmayacak.

Uyar hemde çok fena uyar, hatta bulsam bir tane bende uydururdum kendime, o derece uyar. (:)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:

Abi bu konuda ufak bir düzeltme yapayım.  :)
AFL+ merceklerinin sadece yukarı aşağı değil, sağa ve sola hareket özelliği de var.
Km'sini tam hatırlayamıyorum ama yanılmıyorsam kavşak aydınlatmaları 30-40 km gibii düşük hızlarda ve daha altında devrede oluyor.
40 km hızın üstüne çıkıldığı anda kavşak aydınlatmaları devre dışı kalıp, viraj aydınlatması için merceklerin sağa ve sola dönüş özelliği devreye giriyor.  :)

OPEL Astra J 1.7 CDTI 125HP Cold Start + AFL Start

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert evet aşağı yukarı sağa sola oynar ama sensör ve braketlerle ama sonradan takılınca sadece aşağı yukarı oynar

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende xenon düşünüyordum ancak muayenede çıkar tak derdi mercek derdi yağmurlu havada görüş kaybı gibi bir dünya etken girince hiç bulaşmamaya karar verdim uğraşmaya değmez bence.

Bu arada 1.7 motor tam traktörmüş :)