Enjoy Pp Sonradan Park Sensörü Sorunu

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar enjoy pp aldım aracımı.park sensoru hedıye ettiler.sonradan takıldı yanı.park sensörü enerjisini geri vites ışığından aldığından, araba çalışmadığında bile sensörler aktif oluyor.mesela hava karardıktan sonra aracımı uzaktan açıyorum.farlar yanıyor dogal olarak.arabanın arkasına gectiğimde sensörler ses çıkarıyor.bu da beni çıldırtıyor açıkcası:)sanırım hiç bir çözümü yok ama yinede sizlere danışıyım dedim.belki elektronik ayarlamalarla follow me home özelliğinmde geri vites lambası söndürülebilir ne dersiniz fikriniz var mı? aynı sorunu yasayan arkadaslar var mı?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ENJOY PP SONRADAN PARK SENSORU SORUNU

Bu bir sourun degil ama dediginiz sekilde kapilari acinca arkasina gecince otuyor yapacak birsey yok benim zaten sensorun sesi cok kisik diye sorun olmuyor

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Enjoy Pp Sonradan Park Sensörü Sorunu

sensörü nereye sakladınız:) bende saklatıyım kutuya sokıyım olmazsa bagajın yanınadki kabloların arasında.serviste baktık fena olmadı oraya koyunca..

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Menuden 'dıs aydınlatma' seçeneğini kapatırsanız sorun çözülüyor. Ben sorunu böyle halletmiştim.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alptekin82 link' Alıntı:
Menuden 'dıs aydınlatma' seçeneğini kapatırsanız sorun çözülüyor. Ben sorunu böyle halletmiştim.

aynı şekilde bende hallettim. sorun yok şimdilik

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ama bu seferde o özellikten vazgeçmiş oluyoruz..follow me home özelliginden:(

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum yarın arka park sensörü taktıracağım serviste, lakin bunu taktıktan sonra benim Enjoy Plus donanım olduğundan orta konsoldaki sağ tarafta boş duran yere sportlardaki gibi bir düğme koyacaklar mı? Yoksa orası boş olarak takılmaya devam mı edecek?

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum yarın arka park sensörü taktıracağım serviste, lakin bunu taktıktan sonra benim Enjoy Plus donanım olduğundan orta konsoldaki sağ tarafta boş duran yere sportlardaki gibi bir düğme koyacaklar mı? Yoksa orası boş olarak takılmaya devam mı edecek?

Park sensörü ile ilgili hiç bir düğme eklemeye gerek olmadığından boş kalıyor orası ne yazıkki :(

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
[quote author=GNSpower link=topic=2176.msg56796#msg56796 date=1321348462]

Park sensörü ile ilgili hiç bir düğme eklemeye gerek olmadığından boş kalıyor orası ne yazıkki :(
[/quote]

Gerek olmasına gerek yok. Koysalar olmuyor mu, yok mu koyduran? Fazla düğmesi olan? :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oraya bir düğme gelmiyor o düğme sportlarda ne işe yarıyor onu da bilmiyorum bizde direk geri vitese bağlı çalışıyor sensör