Enkaz II

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Keşke işlense, ama yasakmış, en fazla %10 hacim artışına izin veriyorlarmış, neyse havalar ısınsın kafamıza ne esecek bakalım :)
Almanyadaki arkadaşa sordum, temiz çıkma fitil olur mu diyor, araştırmaya başlayacak, yazın gelirken bulursam getiririm dedi.
Olmaz mı :yahoo:. Yanlız araç 4 kapılı. Bir de sağ ön sinyal yatağı bulursa tadından yenmez. İsterse bir iki tane site adresi vereyim.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmaz mı :yahoo:. Yanlız araç 4 kapılı. Bir de sağ ön sinyal yatağı bulursa tadından yenmez. İsterse bir iki tane site adresi vereyim.

Ben verdim bilgileri :) P3 '63 model 4 kapı Ford Taunus kapı fitilleri + komple ön sinyal yuvaları. Bulursa yaza getirir.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
46116490vk0.jpg

P5 Ford' un mekaniği sorun açar mı?

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla helal olsun böyle bi aracı toplatmak istesen maddi imkanında olsa ustası lazım çürük çarık diye kimse uğraşmıyo çok büyük emek var sıfırdan araç yaratmışsınız maşallah kazasız belasız... :)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla helal olsun böyle bi aracı toplatmak istesen maddi imkanında olsa ustası lazım çürük çarık diye kimse uğraşmıyo çok büyük emek var sıfırdan araç yaratmışsınız maşallah kazasız belasız... :)

Sağolasın ama hastalık bulaştımı tedavisi zor oluyor :kop:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu araç 1500 tl imiş alıp Anadola monte etsek nasıl olur ki? :) sonradan parça bulamazsak sıkıntı olur!
P3'e oranla bunların parçası bol sayılır :). Far, sinyal, stop, panjur, darbesiz tamponlar, arma ve yazıları tedarik ettikten sonra geri kalanlar teferruat olduğu için korkmadan kolları sıvayabilirsin (yanlız uyarmadı deme, bu araca Anadol'dan daha fazla para gider ona göre :)).