Erkekler neden kıskanır?

Erkekler Neden kıskanır?

• Çok sevdiğinden

Oy: 11 14.1%
  • Güven eksikliğinden

Oy: 5 6.4%
  • Kendine Güvenmediğinden

• Her Türk Erkeği kıskanır

Oy: 15 19.2%
  • Kıskanmıyorsa Sevmiyodur

Oy: 4 5.1%
  • Sevgilisi çok Güzelse

Oy: 1 1.3%
  • Ben hiç kıskanmamki

Oy: 2 2.6%
  • Diğer erkeklere güvenmediklerinden

Oy: 24 30.8%
  • kızlar daha çok kıskanır

• ne bilim ben erkek milleti işte:)

Oy: 6 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    78

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöle açıklayım hem diğer erkeklere güwenmediğimden hemde çok sewdiğimden ben sewdiğim zaman herkesten kıskanıyorum hatta kıskançlık baya war da diebilirim..ama suna eminim ki sewen insan kıskanıır...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kıskançlığın nedeni çok olsada temeli sevgidir.. Kıskanmamanın tek nedeni değer vermemektir.. Benim fikrim..

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendine güvenmeyen kişi kıskanır. Kadınlarda da erkeklerde de durum böyledir. Amma velakin kadınlar genellikle reklam amaçlı, bi kıskanıyım da sevinsin diyerekten kıskanma ayaklarına girerler. Erkeklerde mal gibi hemen bu tongaya düşüp beni kıskanıyo, beni çok seviyo triplerine girerler. Kadınların en sinsi oyunlarından biridir bu. :D

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendine güvenmeyen kişi kıskanır. Kadınlarda da erkeklerde de durum böyledir. Amma velakin kadınlar genellikle reklam amaçlı, bi kıskanıyım da sevinsin diyerekten kıskanma ayaklarına girerler. Erkeklerde mal gibi hemen bu tongaya düşüp beni kıskanıyo, beni çok seviyo triplerine girerler. Kadınların en sinsi oyunlarından biridir bu. :D

Süper :)

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Bu mantıkla kendine güvenen tek hayvan domuz.. Ben eşimi kıskanıyorsam benim ne gibi bi güvensizliğim olur :D kardeşler abi ve ablalarını kıskanırlar, Anneler oğullarını gelinlerinden neden kıskanır ? kendine güveni olmadığından mı?

Hayır sevdiği bir insanı başkasıyla paylaşmak istememesinden. yani sevdiği için kıskanır.