ES-kişehir Es-Es buraya

ekotek197

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkesin yeni yılı kutlu olsun.ilk önce sağlık, sonra mutluluk ve başarılar dilerim.inşallah bunların yanında para da olur.herşey bu yılda gönlünüzce olsun.nice yıllara iyi akşamlar.

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler abilerim kardeşlerim inşallah Allah gönlümüze göre verir hepimizin..

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkesin yeni yıLını kutlar 2010 yıLının hayırLı geçmesini dilerim...,
Saygılar Sevgiler...

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Burak artık biz PTT geçiriyoruz yılbaşıları..Pijama,terlik,televizyon.. Sor gece ekranda neler vardı sayayım hepsini...:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Burak artık biz PTT geçiriyoruz yılbaşıları..Pijama,terlik,televizyon.. Sor gece ekranda neler vardı sayayım hepsini...:)

En güzeli Sinan abi ailenle hep beraber tatlı huzurlu bir şekilde yılbaşı geçirmek :) dışarda olduğun zaman anlamıyosun bile yılbaşının nası geçtiğini :( :D

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben çıktım bi dolaştım yıkılıyordu heryer herkezin elinde bira falan ortam güzel değildi bende dedim en iyisi ikilemek buralardan eve geldim çekirden kola tombala bu kadar işte en güzel bu ben uyucaktım aslındada evdekiler ama yine güzeldi ya inşallah huzur mutluluk sağlık en başı sağlık ve para getirir :)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol Burak iyidir işte hayat mücadelesi ordan oraya koşturuyoruz :) :) :)

Bu arada Esk. team nerelerdeya şu son sayfaya baktım 3-4 kişiden başka kimse yok :( Evet aradaki irtibat baya koptu :) Perşembe günü yine bi aktivite yapsakmıki :cool: