ES-kişehir Es-Es buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın 2 de trene binip 6 da eskişehire inicem :D hafta Eskişehirdeyim :D özledim yahu karakediye gidip boza içicem hemen :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu yazacaktım hafta yazmışım sadece :D Sağol :D nasıl soğuk mu eskişehir kar filan yok sanırım ama soğuk olduğunu tahmin ediyorum.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu yazacaktım hafta yazmışım sadece :D Sağol :D nasıl soğuk mu eskişehir kar filan yok sanırım ama soğuk olduğunu tahmin ediyorum.

Yokya dün filan iyiydi bugünde yağışlıydı hava ama aşırı soğuk yok :) Şöyle bir durum var kar gelicek diyolar hava hiçte öle sölemiyo bakalım yarın nasıl olucak :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi size normal gelen bize buz gibi geliyor :D 10 derecenin altına indimi bana soğuk geliyor :D

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi aksamlar Eskişehiiirr...
Nasılsınız iyisinizdir İnşallah...
Sinan abi tebrik ederim bende oynuyorum ama bir türlü tutmuyor benimkiler senden yardım bekliyorum :D
Hava soğuk gibi ya ben üşüyorum şahsen ama kar gelicek diyorlar gecende dedilerdi 2 3 hafta önce geliyor diye ne kar var ne buz :D..
Güncell...

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar para olamayınca neden hep ucuza denk gelıyor hersey bu jantlar nasıl olurki benım arabaya fıkırlerınız neler :)
markası keskin kt5 18" lastıklerle takımı sadece ve sadece 500tl lastıklerın durumu kotu ama yınede iyi

a537_3.JPG