ES-kişehir Es-Es buraya

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
selam beyler artık opelsiz hatta arabasız biriyim corsamı sattım :(
ama İNŞALLAH bir gün yine opelim olacak...

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok yetersiz gördüm organizasyonu.
1. Pisti bir düşünün kaza yapan araç, pistin başka neresinden çikarsa çiksin kesinlikle insanlari yaralardi. Kimseye zarar veremeyeceği tek noktadan dişari çikti.
2. Dj kabini, hakem-gözlemci bölgesi, hepsi pistin neredeyse içindeydi, bir kişi direksiyounu kaçirsa yaralanma ve ölümlere sebep olabilirdi.
3. Winamp bile kendi başina bu dj den daha iyi müzik çalardi.
4. Sunum yapan arkadaş, istisnasiz her araca "çok iyi çikiş yapti" dedi, daha işten anlayan biri konuşabilirdi.
5. Yarişmacilardan neredeyse hiçbiri bir bilene gidipde nasil kullanmam lazim diye sormamiş ki, turbolu, iyi motorlu vs. Araçlar şahin den yavaş gitti.
6. Dereceye girenler için iki saat beklemek neden? O kadar zor mu en iyi derece yapani belirlemek.
7. Eskişehirde hiç turbo şahin yokmuş, yikildim. Ben birkaç tane çok acayip araba gelir diye bekliyordum.

Herşeye ramen eskişehirde böyle bir organizasyon yapanlardan allah razi olsun.

Bir de kasko s3 ün kazayi karşilarmi ki?

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok yetersiz gördüm organizasyonu.
1. Pisti bir düşünün kaza yapan araç, pistin başka neresinden çikarsa çiksin kesinlikle insanlari yaralardi. Kimseye zarar veremeyeceği tek noktadan dişari çikti.
2. Dj kabini, hakem-gözlemci bölgesi, hepsi pistin neredeyse içindeydi, bir kişi direksiyounu kaçirsa yaralanma ve ölümlere sebep olabilirdi.
3. Winamp bile kendi başina bu dj den daha iyi müzik çalardi.
4. Sunum yapan arkadaş, istisnasiz her araca "çok iyi çikiş yapti" dedi, daha işten anlayan biri konuşabilirdi.
5. Yarişmacilardan neredeyse hiçbiri bir bilene gidipde nasil kullanmam lazim diye sormamiş ki, turbolu, iyi motorlu vs. Araçlar şahin den yavaş gitti.
6. Dereceye girenler için iki saat beklemek neden? O kadar zor mu en iyi derece yapani belirlemek.
7. Eskişehirde hiç turbo şahin yokmuş, yikildim. Ben birkaç tane çok acayip araba gelir diye bekliyordum.

Herşeye ramen eskişehirde böyle bir organizasyon yapanlardan allah razi olsun.

Bir de kasko s3 ün kazayi karşilarmi ki?

Dj'ye bayıldım ben sokak düğünü gibiydi :D Diğer söylediklerine tamamen katılıyorum zaten ordada konuşmuştuk:D:D

26opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öğleden önce bende ordaydım Dj süperdi:D:D hele HAZIRMIYIZ dan sonra hazırız demeye çalışması:D

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar Eskişehir nasılsınız uzun aradan sora yine burdayım inşallah...

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hayirli akşamlar eses