Eski Model USB'ler

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Eski Model USB'ler

Tabii ki istediğinize inanabilir ve mantığınız neyi uygun görüyorsa öyle düşünebilirsiniz. Ben sadece GM'den yapılan resmi açıklamayı dile getirdim. Mutlaka bir neden veya komplo teorisi aranacaksa bir tane de benden gelsin :) "GM arızayı örtbas etmek için tedarik sorununu ortaya attı" bence iş yapar :)
Kaldı ki; USB girişinin gelmediği dönemde CD500 Navi olan araçlarda USB girişi geldi. Bence sorun olsa onlarda da gelmemeliydi.
USB bellekler takılmaz diye bir iddaam yok. Tabii ki takılabilir ve/veya USB girişinde problem olabilir, benim belirttiğim veya belirtmek istediğim şuydu; maddeler halinde yazdığım hususlar dikkat edilirse sıkıntı yaşama riskinizi minimuma düşürürsünüz. Aksi halde örnek vermek gerekirse, USB belleği taktınız ve otomatik olarak tüm bellek taranıyor ve uygun olmayan uzantılı bir dosya okunmaya çalışılıyor. Tabii ki de takılma riskini yükseltmiş oluyorsunuz. Bu durumda USB okuyucu ne yapabilir?
Umarım yardımcı ve açıklayıcı olabilmişimdir.

Saygılarımla,

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel izmir link' Alıntı:
Tabii ki istediğinize inanabilir ve mantığınız neyi uygun görüyorsa öyle düşünebilirsiniz. Ben sadece GM'den yapılan resmi açıklamayı dile getirdim. Mutlaka bir neden veya komplo teorisi aranacaksa bir tane de benden gelsin :) "GM arızayı örtbas etmek için tedarik sorununu ortaya attı" bence iş yapar :)
Kaldı ki; USB girişinin gelmediği dönemde CD500 Navi olan araçlarda USB girişi geldi. Bence sorun olsa onlarda da gelmemeliydi.
USB bellekler takılmaz diye bir iddaam yok. Tabii ki takılabilir ve/veya USB girişinde problem olabilir, benim belirttiğim veya belirtmek istediğim şuydu; maddeler halinde yazdığım hususlar dikkat edilirse sıkıntı yaşama riskinizi minimuma düşürürsünüz. Aksi halde örnek vermek gerekirse, USB belleği taktınız ve otomatik olarak tüm bellek taranıyor ve uygun olmayan uzantılı bir dosya okunmaya çalışılıyor. Tabii ki de takılma riskini yükseltmiş oluyorsunuz. Bu durumda USB okuyucu ne yapabilir?
Umarım yardımcı ve açıklayıcı olabilmişimdir.

Saygılarımla,

Sizin iyi niyetiniz konusunda zaten şüphemiz yok, pekçok konuda çok tatminkar ve güzel bilgi veriyorsunuz çok teşekkür ederiz. Ama iş GM'e gelince işin içine biraz soru işareti giriyor, ne yalan söyleyeyim gözüm kapalı inanasım gelmiyor  :mad:

CD500 konusunu yukarıda verdiğim linktede sormuşlar ve cevaplamışlar; CD500'lerin vendoru Bosch'muş. CD400'lerin ise vendoru belli değil. Aynı vendor olsa bile üretim prosesi/yazılımı herşeyi farklı olabilir. Bana göre tatminkar bir açıklama  okkk

Herneyse, yenilerde bu sorun giderilmiş görünüyor. Forumdaki diğer arkadaşlardan da şikayet gelmediğine göre asayiş berkemaldir  victoryy

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar  ben aracı aldığımdan beridir usb yi sıklıkta kullanıyorum ve alalı bir ay oldu,30 günün,25 günü sürekli takılı kalmıştır..herhangi bir problem yaşamadım...
ama yine de forumdaki arkadaşlarımızdan "usb takılıyken aracı çalıştırma" dan ötürü herhangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamadıklarını belirmelerini istiyorum..
saygılar..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de 2 aydır kullanıyorum usb klip ve mp3 mevcut usb de
hemen hemen hiç çıkarmadım ben de bir problem çıkmadı
(benim cyclone dvd bu arada)

S

SuhAstraJ

Bilgi Girilmemiş

Normalde USBsiz gelen Astra Jlere USB takılabiliyor mu peki ? Yeni gelen USBliler ile USBsiz gelen astra J arasında fark var mı ? Donanım farkı ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet Araçlara bir aparat ile sonradan USB takılabiliyor (cd 300 lere)

Fiyatı 162 Euro

Buyrun link

LİNKE GİTMEK İÇİN TIKLA

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben yaklaşık 1 senedir insignia da usb yi hiç çıkarmadm aldığım günden beride astrada da çıkarmıyorum, merak etmeyin sorun olmuyor:=)

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

usb güzelde neden illaki usb? aux girişi yokmu yada mp3 çalar.sonuçta CD lerde yüzlerce parça yazdırılabiliyor.aslında usb değilde kart okuyucu koysaydılar daha güzel olurdu

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lidokain link' Alıntı:
usb güzelde neden illaki usb? aux girişi yokmu yada mp3 çalar.sonuçta CD lerde yüzlerce parça yazdırılabiliyor.aslında usb değilde kart okuyucu koysaydılar daha güzel olurdu

AUX USB kadar pratik değil. AUX'u kullanmak için yanınızda external cihaz (mp3 player, iphone vs) taşımanız lazım. USB'de böyle bir dert yok. Kart okuyuca da konulabilirmiş, ama USB daha universal ve yaygın. Ayrıca USB'nin cep telefonu şarj artısıda var (gerçi hiç kullanmadım :) )