Eski ve yeni arabam

sxn4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Eski ve yeni arabam

Fotoda G sedan daha güzel görünüyor desem :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sxn4 link' Alıntı:
Fotoda G sedan daha güzel görünüyor desem :)

Formundan birşey kaybetmedi yıllar içinde kerata. (:)

Hala gözüme güzel gelir, 14 senelik bir tasarım olmasına rağmen hala göze hoş gelmeyi beceriyor.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sxn4 link' Alıntı:
1 ay kadar önce 16 yıllık aracımızı 97' Vectra B 2.0 CD mizi sattık. Elektrik aksamı çok sorun çıkardı, artık yeter dedik. Onun da tasarımı çok iyiydi.

[img=800x600]http://u1312.hizliresim.com/1j/m/vp0kn.jpg[/img]

Bana OPEL'i sevdiren ve içinde büyüdüğüm araba bu işte. Babamda vardı aynen 97 model.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vectra cd ilk çıktığı sene avrupa da en güvenli araba seçilmişti ikitelli sanayideki opel özel servisim bana kaportası sağlam bu saç kalınlığına sahip iki araba var demişti biri bmw biri vectra.
G kasa astradan 2 tane kullandım ne yalan söyliyim o arabadan aldığım tadı şimdi alamıyorum eskiye özlem mi desem yoksa eşekten (fiat) inip ata bindik ondan mı desem 032questn Çekişi gidişi bir başkaydı hala yolda görsem kafamı çevirip bakarım.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Doğan Astra G ile J arasında kıyaslanabilir hatta daha iyi olan kriter bence malzeme seçimi; yanlış hatırlamıyorsam G lerde ön konsolun üzeri tamamen deri benzeri bir malzeme ile kaplıydı hatta torpido kapağı bile!

Şuan sınıfında bu denli bonkör yumuşak malzeme sunan bir model yok sanırım.
Bizde de 2000 model vardı resimdekinin aynısı çok severdim yeri bende başka.araba kullanmasını ilk öğrendiğim arabaydı.sonra h kasaya geçtik şimdide j kasayla devam ediyoruz.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sxn4 link' Alıntı:
1 ay kadar önce 16 yıllık aracımızı 97' Vectra B 2.0 CD mizi sattık. Elektrik aksamı çok sorun çıkardı, artık yeter dedik. Onun da tasarımı çok iyiydi.

[img=800x600]http://u1312.hizliresim.com/1j/m/vp0kn.jpg[/img]

Opel in materyal kalitesi çok yüksek ancak elektroniği çok hassas olan ve o yıllardaki en fazla zarar açıkladığı modeli.