eskişehirli arkadaşlar dikkat.

erhan_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bir organizasyondu. sıcak karşılamalarından dolayı tüm eskişehirli arkadaşlara tek tek teşekkürler...
fotoğrafları en kısa zamanda yükleyeceğim

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bir organizasyondu. sıcak karşılamalarından dolayı tüm eskişehirli arkadaşlara tek tek teşekkürler...
fotoğrafları en kısa zamanda yükleyeceğim
Ne demek Erhan sen saol taaa Kütahyalardan geldin ayrıca Corsan herkeste hayranlık uayndırdı:) bunuda sölemeden geçmiyim dedim hatta arkadaş hastası oldu :D sanırım onuda OPELci yaptık:D (bütün emelim oydu zaten :) ) inşallah en yakın zamanda fotolarıda koyarsında opelci kardeşlerimiz o sıcak görüntüleri görebilir;) Ayrıca gökalpten aldım msnini aldım ve ekledim abi haberin olsun dedim;)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrikler eskişehir

erhan_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne demek Erhan sen saol taaa Kütahyalardan geldin ayrıca Corsan herkeste hayranlık uayndırdı:) bunuda sölemeden geçmiyim dedim hatta arkadaş hastası oldu :D sanırım onuda OPELci yaptık:D (bütün emelim oydu zaten :) ) inşallah en yakın zamanda fotolarıda koyarsında opelci kardeşlerimiz o sıcak görüntüleri görebilir;) Ayrıca gökalpten aldım msnini aldım ve ekledim abi haberin olsun dedim;)
teşekkürler burak.eğer arkadaşın OPEL ci olmasında benim de payım varsa ne mutlu bana iyi ki gelmişim :) fotoğrafları da ekliyorum şimdi fotoğraf arşivine
görüşmek üzere...

D

dj_joker

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar daha bugün girebildim siteye. Keşke dün öğrenseydim gelirdim.
Sonraki organizasyonlara katılmaya çalışacağım.

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buluşmaya ait fotoları yayınlayınlayında nasıl insnlarla mesajlaşıyoruz bir görelim:) işin espirisi fotoları en kısa zamanda görmek istiyoruz nasıl eğlendiniz görelim bizi merakta bırakmayın bir daha ki buluşmanızı yaza doğru yapında bizde UŞAK tan çıkıp gelelim

erhan_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yah tüh kaçırdık :( bende bugun döndüm eskişehirden plansız bir gezi yaptım 2 gün kaldım.. bilsem daha önce gelirdim katılırdım aranıza :(