Esp Sıkıntısı

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Esp Sıkıntısı

faruk4143 link' Alıntı:
Aynı araca sahibiz, 10 aydır kullanıyorum bir kaç kez yüksek süratle virajlara girdim denemek amaçlı ama daha espyi devreye sokmayı başaramadım. En ufak bir kayma da olmadı aracımda henüz. Zaten en çok yol tutuşunu seviyorum aracın. Diğer araçlar frene basarken yanlarından aynı virajı hızımı düşürmeden alabiliyorum...

Bilmiyorum valla diyorum yaa biraz sert bi viraj olsun korkuyorum arka aticak diye. Servise geldim simdi soyledim boyle boyle bakicaklar bilmiyorum :s

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende keskin olsa dahi viraja hızlı girdim hatta bilen bilir sakarya-bilecik arası yeni yapılan 2.şeritli yol var orda hem tatlı sert hemde sert virajlar var orda 100le hiç kayma arka atma vs yapmadı lastiklerinizde olabilir sorun yada direksiyona alışmadığınızdan olabilir benim araç sport yumuşak hemen tepki veriyor :)

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamamdır sıkıntı kalmamış :D Lastiklerin hava basıncından kaynaklıymış şu an canavar gibi :D

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
bır ara makınaları buluşturrup muhabbet eddelım ben gelırım ızmıte yada golcuğede gelırım faretmez

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Kamyonetlere basıyoruz biz onu be ya. (:)

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla hiç aklımada gelmediydi lastik hava basınlarına bakmak :D Sıfır araba kontrol ediyolardır diye düşünüyodm :D