ESP sorunu

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 2009 astra cdtı elegans aracımda esp ısıgı yanmıyo kontagı ılk cevırdıgımdede yanmıyo ama aracı aldıgım kısı esp oldugunu söylemıstı zamanında,aracımda orjınal yagmur,park,far,sensörlerı mevcut hatta hız sabıtleyıcı ve dıjıtal klıma yanı arac elagans ama esp'den suphelıyım varmı dıe servısede hıc sormak aklıma gelmedı netde baktıgım 2009 butun elegans araclar esp var oldugu yazıyo sızce benım aracda neden ısık yanmıyo veya yokmukı acaba eger yoksa 2009 elegans olarak baktıgım ortala 500 aracdan sadce bende yok :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayan araba işareti yoksa yoktur.birde boş bir alanda deneyin lambası patlamış desem 3 yaşındaki arabanın lambası patlamaz.büyük bir ihtimalle esp yok...

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tskrler arkadaslar ama googleden arattıgımda arkada dısk varsa %90 vardır yazanlar olmus kampana varsa yoktur dıyo benım aracda arkada dısk ama sanırım esp yok tskrler tekrar

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Arka frenlerin kampana olan araçta esp görmüşlüğüm var.

Opel'in sağı solu belli olmaz aracınızda esp olabilirdi. Fakat model yılı 2004-2006 arasında ESP opsiyon olarak sunulduğunu hatırlıyor gibiyim.

CDTI düz vites Cosmo modellerinde esp olabilir. Ama sizin aracınızda büyük bir ihtimalle yok.

tirbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arac manuel vites 2012 astra h 1.3 ctdı enjoy plus. ancak takoda üçgen içinde kayan araç resmi yok acaba esp varmı yok mu. 2012 de en donanımlısı buymuş. yazık valla herşeyi koymuşlar en önemli seyi koymamışlar. bu arada peşin 46 milyar saydım. şimdi içim acıyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz pahalıya almışsınız aracı 46 bine... h kasalar yakında kalkacak bu yüzden donanımın düşmesi normal ayrıca esp pek gerek duymayacaksınız yere yapışıyor zaten araç...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
benim arac manuel vites 2012 astra h 1.3 ctdı enjoy plus. ancak takoda üçgen içinde kayan araç resmi yok acaba esp varmı yok mu. 2012 de en donanımlısı buymuş. yazık valla herşeyi koymuşlar en önemli seyi koymamışlar. bu arada peşin 46 milyar saydım. şimdi içim acıyor.

manual vites seçtiyseniz maalesef esp yok. Sizin için en önemli şey ise alırken sormanızda fayda olacaktı. Hayırlı olsun, güzel araç.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
esp siz olmaz yapışsın yapışmasın esp foreever :D