"ev"lendik :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar pek giremiyorum foruma bir çok sebepten dolayı, önce baba oldum onun telaşesi, uykusuzluk vs. derken şimdi de ev sahibi olduk çok şükür. :) Allah her isteyeni en kısa sürede ev sahibi yapsın inşallah çok güzel bir duygu. Kira resmen boşa gidiyor gibi geliyordu, bir de ev sahibinin illet bi kızı vardı, kızı diyorum ama 50 yaşında (ev sahibimde 85 yaşında idi) sürekli arıyolar oralarda kiralar yok şu kadar mış bu kadar mış şöyle arttıralım böyle arttıralım diye müdahale ediyordu, babası ile 550 ye anlaşıyorum 1 yıl için kızı arıyor 600 olcak diyordu. Kötü mal sahibi adamı ev sahibi yaparmış doğruymuş hakkaten :) Sağolsun 'babamatik' yardım artı bizim de ortaya bir şeyler koymamızla bu işe giriştik ve mutlu sona ulaştık. :)
ve en güzeli arabamı satmadım çok düşündüm satsam mı satmasam mı diye, para suyunu çekti hesap numaramı yazayım da yardımda bulunmak isteyen olursa her türlü teberru kabul edilir arkadaşlar :D

şimdi ben de mutluyum o da mutlu, artık kapalı garajında huzurla uyuyor geceleri, arkadaş bile yaptı kendine (astra) :D sabahları camdan buz kazımaktan da kurtuldum kışın, büyük nimet oldu bu kapalı garaj bana..

3566IMG_20140502_232627.jpg

Sevinçler paylaşıldıkça artarmış, bende bu yolla belirtmek istedim, herkese sevgiler selamlar... :)

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Rabbim güzel günlerde bebeğinizle ve ailenizle oturmayı nasip eylesin .

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun, güle güle, güzel günlerde oturun. :good:

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah hayirli ugurlu etsin guzel guzel mutlu ve huzurlu bir sekilde oturun inşallah darisi bizlere

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüce rabbim önce yeğenimize uzun ömür versin analı babalı büyütsün. rabbim bereketi ile vermiş yeğenimizi belliki güle güle güzel günlerde oturmanız dileğiyle.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun.. Güle güle oturun.

Bende bir daha ev alacak olursam kesinlikle kapalı garajı ararım. Arkadaşımın garajın kullanıyorum kapalı garaj nimet resmen :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah ne güzel,Allah hayırlı uğurlu etsin :)
Gelen bebek nasibiyle kısmetiyle gelir diye boş yere dememişler,çok sevindim...

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun hocam, Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin.