ewt herkes opelinin ne oldugunu görsün opcom luyors :D

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt airbag konumdada oldugu üzere hasan gülüstan isimli arkadaşımında yazdıgından opcom isimli bi cihaz almaya karar verdim ani olarak mudahale edebilmek ne bilim arıza kodlarını vs silmek için ve ürünü buldum almak isteyen arkadaşlarımda olur düsüncesiyle paylasıyım dedim türkiyede en ucuz 80 den baslayıp 200 kadar gidiyor ama aliexpressde :D15 dolar 30 lira hemde 2013 model cihaz cinden geliyor ürün ben bi adet sparis verdim burdan alın derim uye olup benim 30 yakın ürün almıslım oldu alıexpressden

aldıgım yer:

50 liralıkda arkadaşlar cebimize kalsın mazot gaz benzin alırıs ;)

2013 Best opcom opel diagnostic interface scanner can obd2 for opel V1.45 op com opel can bus interface-in Code Readers & Scan Tools from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com

not:gelmesi 25 günü bulur evinize kadar ücretsiz kargo pttyle geliyor.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
200 liraya giden derken, bu gösterdiğiniz clonedur.

Originali ise List of legal OP-COM distributors dir ve Tr bayisi OtoTeknik Otomotiv Yazilim dir.

Eşleştirme, boşandırma işlemi yapmıyorsanız, verdiğiniz linkteki çakma olanı da iş görür. Ama servis açısından bakıyorsanız, originali seçmelisiniz. Daha uygun fiyatlı ve daha güvenilir satıcılar var.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ben gg den almıştım 3 yıl önce 2008 e kadar araçlara destek vardı türkçe prog...sanırım 70 tl ye almıştım o zamanlar şimdi yeni sürüm prog istedim satıcıdan göndericeğim dedi mail adresine bakalım gönderecekmi. bunun haricinde keşke sorup alsaydınız bize elm-327 bluetooth alırdınız ben geçen ay 43 tl ye kargo dahil mini elm aldım android telefon veya tabletlerden kablosuz kullanımı çok iyi. yolda özellikle arıza lambası v.s. yanarsa hemen müdahale şansı var silmek için. arıza kodu tespit anlık değerler motor sıcaklığı yağ basıncı sensör v.s. değerleri ölçülebiliyor. cihaz geldiğinde haber verin ben size türkçe prog yollarım op-com. ama gelen ürüne uyarmı bilmiyorum denemedim hiç

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
evet ben gg den almıştım 3 yıl önce 2008 e kadar araçlara destek vardı türkçe prog...sanırım 70 tl ye almıştım o zamanlar şimdi yeni sürüm prog istedim satıcıdan göndericeğim dedi mail adresine bakalım gönderecekmi. bunun haricinde keşke sorup alsaydınız bize elm-327 bluetooth alırdınız ben geçen ay 43 tl ye kargo dahil mini elm aldım android telefon veya tabletlerden kablosuz kullanımı çok iyi. yolda özellikle arıza lambası v.s. yanarsa hemen müdahale şansı var silmek için. arıza kodu tespit anlık değerler motor sıcaklığı yağ basıncı sensör v.s. değerleri ölçülebiliyor. cihaz geldiğinde haber verin ben size türkçe prog yollarım op-com. ama gelen ürüne uyarmı bilmiyorum denemedim hiç

Hk ya vermiştim elm, tablet veya cebinde anlık kullanıyor biliyorum.
HUD usando ELM 327 + Android App Torque Pro no Galaxy Tab - YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=bbJMHZv7OEA

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iptal ettim :) ne almalıyım sizce tavsiyenz varmı?

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iptal ettim :) ne almalıyım sizce tavsiyenz varmı?

eğerki uzun süre opel kullanacaksan op-com tavsiye ederim g.g de var 75-80 civarı fiyatı ama ilerde farklı marka bir araç alırım dersen elm-327 işini görür üniversal bir cihaz nerdeyse 0bd 2 olan ve 2000 üzeri tüm araçlara uyum sağlıyor. ben chevy. opel citroen ve wv de denedim arıza sildim. ancak opcom la aracına yapabileceğim çok işlem var aracın nerdeyse bütün sistemini gözden geçirip kontrol edebiliyorsun. aktivasyonlar yapabiliyorsun. ancak opel harici bir araçta kullanamıyorsun. sen hangisini alacağını bana yaz ben sana siteleri ve ilan numaralarını özelden mesaj atarım.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada elm de airbag söndürme işlemini hiç yapmadım ve denemedim bilgine.