Fan acma sorunu

muzipp38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım otomatık dızel.( opel antara 2.0 2008 model)

aracımı calıstırıp 3-5 km yol aldıktan sonra sogutma fanları devreye gırıyor. Sankı 4. Sevıyede klıma acmısım gıbı. Ama ne klıma acık nede baska bısey. Servıste kontrol ettıler sensorler tamamı saglam. (aracın motor sıcaklıgı 85-88 max.)

hararet sensoru
klıma basınc sensoru bunlarda bisey yok dediler.

pdf temizligi yapildi. soft update guncellendi

denemedigim sey kalmadi ve bu sikinti cok can sikici.

ısın garıbı fanlar kafasına gore tık dıye duruyor kı o zaman aracım gayet normal. Hersey normal sevıyede. Nasıl kı ılk calıstıgında bıraz gaza basayım calısmaya baslıyor. klima acip gidiyorum bende inadina boyle yapinca sanki daha cabuk kendini devre disi birakiyor.

konuyla bilgisi olan lutfen cevap yazsin

Tesekkurler....

Son düzenleme:

turhank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım otomatık dızel.( opel antara 2.0 2008 model)

aracımı calıstırıp 3-5 km yol aldıktan sonra sogutma fanları devreye gırıyor. Sankı 4. Sevıyede klıma acmısım gıbı. Ama ne klıma acık nede baska bısey. Servıste kontrol ettıler sensorler tamamı saglam. (aracın motor sıcaklıgı 85-88 max.)

hararet sensoru
klıma basınc sensoru bunlarda bisey yok dediler.

pdf temizligi yapildi. soft update guncellendi

denemedigim sey kalmadi ve bu sikinti cok can sikici.

ısın garıbı fanlar kafasına gore tık dıye duruyor kı o zaman aracım gayet normal. Hersey normal sevıyede. Nasıl kı ılk calıstıgında bıraz gaza basayım calısmaya baslıyor. klima acip gidiyorum bende inadina boyle yapinca sanki daha cabuk kendini devre disi birakiyor.

konuyla bilgisi olan lutfen cevap yazsin

Tesekkurler....

çözüm bulabildin mi bende de aynı sorun var.

bir opel antara gid ekranı arıyorum.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sıcaklık sensoru yada klima basınc sensorunda sorun vardır,yada tesisatda veya can bus beyin bağlantı sorunu,eminiyet açısından devreye giriyordur tech2 ile baktırın