fan bazen çalışmıyor

ceryantronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar astramın radyatör fanı bazen çalışmıyor beyinden veya soketlerden bi sıkıntı olabilir belki ama ben extradan bir ısı müşürü bağlamak istiyorum bu fanlar direk akü enerjisiyle çalışırmı acaba.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ısı musuru takıp elektrıgı akuden alıcaksınız ısı gereklı dereceye gledıgınde calıstırcak oylemı ? olur neden olmasın ama şoyle bı olay var
bızım akraba yenı bı corsa aldı ıstnbuldan ızmıre gelrken bastırıyo araba 180 190 yaparken arıza yakıp 120 lere dusuyor neyse kontak kapat ac gelıyolar aldım tamırcıye gıttım bagladık fan gosterıyor ugrastık felan fan 2. kademe acmıyormus 2.kademe acılmayınca 3.kademeyede ızın vermıyor ılk kadamedede arac 88 dereceye gelınce 2. kademeye gecemedıgınden arac kendını korumaya alıp arıza yakıyormus megerse roleye baktık yok tesısat yok musur yok aracın beynınde cıktı sorun beyın tamıre gıttı geldı duzeldı...
bunuda sundan soledım yapmak sorun degıl ama sıkıntı beyınde felasa eger sorun yapabılır daha buyuk bı dert acabılır başınıza bence tamır ettrın derım

ceryantronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm aslında soğutucu beyin bi işlem görmüştü soketlerinden belkide ondan yapıyordur ama o biraz uzun ve maliyetli olacağından daha kısa bi cözüm bulmak istedim bilgilar icin teşekkürler