Fan rölesi 3 açık devre

Asil_Bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra g 2003 FAN RÖLESİ 3 AÇIK DEVRE hata kodu veriyor 3 üncü hız da çalışmıyor. elektrikçiye gösterdim beyin değişmesi gerek dedi. Beyin 3 üncü hıza komut göndermiyormuş. Op com ile 1 - 2 - 3 üncü hız devreleri tek tek test ettim çalışıyor problem neden olabilir (basit çözüm olarak röle üzerinden 3 ile 2 nin yerlerini değiştirdik 2 nin komutu ile 3 çalışıyor. 3 ün komutu 2 ye baglı ama komut gitmiyor)arıza beyinden olsa opcom ile test ettiğimde 3 hızına komut göndermez diye tahmin ediyorum

alemdarli46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opcomda motor içinde programlama şeçeneğinde havalandırma var onu aktif mi ettiniz. Kurcalarken. Havalandırma şeveneği aktif olmayacak. Olursa bu hatayı veriyor.

Asil_Bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opcomda motor içinde programlama şeçeneğinde havalandırma var onu aktif mi ettiniz. Kurcalarken. Havalandırma şeveneği aktif olmayacak. Olursa bu hatayı veriyor.

okadarini bilmiyorum opcom ile degisiklik yapmadim programda ingilizce oldugu icin tam olarak neresi anlayamadım dediginiz yer

alemdarli46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor kodunu sectikten sonra sag alt kosedeki programin secenegini tikla. Air ile baslayan bisi olacak tam aklimda degil ," no present " olmasi gerekmektedir.3 veya 4. secenekte olnasi gerekiyor.