fan rölesi hk.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. yaklasık 10 gün önce kadar aracımda elektrik arıza lambası yanmıştı bende nedenini öğrenmek için cihaza bağlattım adam bana fan müşürü dedi bende dün gittim fan müşürü değiştirdim ancak arıza lambası yanmaya devam etti sonra baktıkki fan müşürü değil fan rölesi imiş. hata kodu p1483 fan 2 rölesi arızalı veriyor. bu röle bildiğim kadarıyla akünün önünde bir kutuda kahverengi bir soket bunu ben söküp takabilirmiyim bir sakıncası olabilirmi.

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
söküp takmanızda bi problem olmaz kontak kapalı ve fan kapalıyken yaparsanız kıvılcım ve sigorta atma ihtimalinide engellersiniz

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler valla gözümü kararttım kendim yapacam.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben cok ugrastım bu arızayla merıvada basıma geldı gecen hafta.motor beyıni arızalı dedım musterım ınanmadı kayserı yetkılı servısıne gıttı beyın degıl demısler ama aracı yapamadılar rezıstans demısler oda elımızde yok demısler göndermısler. tekrar geldı beyını tamır ettırdım o iş bitti. ilk oncelerı arıza lambası yanar sonra sonraları sureklı yanar fanında hıcbır sorun yoktur tıkır tıkır calısır ama arıza beyınde kayıtlı kalır. senınkınınde araca bakmadan soyledıgım ıcın yuzde 99 motor beyını arızalı tamırı oluyor

Son düzenleme:

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudur başıma gelmediği için bende tam kavrayamadım. beyin tamir edilince randıman verirmi maliyeti nedir önce fan rölesini değiştirip duruma bakıp sonra beyin tamiri yaptırmak daha mantıklı olurmu Musa kardeşim. yorumların için teşekkürler.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyın tamırı ıyı yapılırsa sıkıntı olmaz ben yaptırtırıyorum bı sıkıntı olmuyor. benım basıma 3 tane bu arıza geldı 3 ude beyınden cıktı... combo corsa ve merıvada. ama senınkıne bı bakmak lazım

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol kardeşim ist da olsaydın keşke bakalım artık konuyu iyice bi araştırayımda ne oluyo ne bitio..

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KÂLE alınmadığından silinmiştir.

Son düzenleme:

menmutlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana biri yardım edebilir mi