Far İçi Karartma

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ben yaptırdım yaklaşık 1 ay oluyor şahane oldu yıldız tuninge yaptırdım maslak işlerinin ehliler 150 milyon verdim ama ne buhar yapmıyor su almıyor içeri camları ne başka bir şey çok iyi oldu...

bu arada maslak otosanayide farları bırakmışken biraz yüriyim dedim orjinal opel parçası satan bir dükkan vardı merakdan sordum orjinal opc siyah tabanlı far ne kadar diye tanesine 270 milyon dedi çifti 540 milyon ediyor 540 ın yanında 150 hiç bir şey...

540 milyon dediği hella black magictir öyleyse 540 milyon fazla normalde 400 civarı bi rakam olması lazım...
opc de siyah tabanlı mercekli far var o kadar ucuz olması mümkün değil bence...

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilir ben opc diye sormadım siyah tabanlı dedim zaten elimizde iki tane var dedi biri gri tablalı o yok dedi diğeride tanesi 270 milyon olan dedi vel hasıl ben ordayken astra gtcli bir arkadaş vardı o nun farlarıda siyah tabanlı orjinalden malum ama onların mercek başları krom kaplama benimkini içini bir gördü çok hoşuna gitti bende böyle yaptırıcam dedi :)

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada reklama girmesse yıldız tuning çok iyiler işlerinin ehliler arabanızı rahatlıkla emanet edebilirsiniz fiyatlar fazla gibi görünsede bu konuda uzman insanların bu işi yaptığını unutmayın heleki orjinalinin fiyatını öğrendikden sonra benim verdiğim fiyat hiç bir şey miş onu anladım.

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra H için ön farlar nasıl açıldığı konusunda bilgi verebilcek arkadaş varmı acaba?

KURÇENLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok iyi

Paylaşım için teşekkürler.Bende astraya uygulamak istiyorum.Farların üst kısmındaki cam (camın üst köşesi) solmuş.Çok kötü gözüküyor.Ben kaş yapayım diye düşünüyodum.Ama açtıktan sonra farı o kısımlarıda boyayabilirsem iyi görünür kimbilir.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
akadaşlar astra g aracıma uyguladım.çok kolay toplam 3 saatimi aldı.
yapacak olan arkadaşlara anlatabilirim. şuan fotoğraf makinem yok ancak resimleri en kısa zamanda ekleyeceğim.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bugün farları söktüm yapcam bakalım güzel olcakmı.:D

conur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel yaratıcı olmuşş . ELLERİNE SAĞLIK çok güzell bende uygulamayı düşünüyorum