Far içi Temizleme

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gün yakından gördüm gerçekten ilk görüşte farları sıfır zannetmiştim.ufuk temizledim deyince şaşırdım.stoplar da ayrı güzel olmuş.elinden gelen herkes ufuğun yaptıklarını uygulayabilirse mutluluk kaçınılmaz olacaktır :D

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,
Aynı konu diye düşündüğüm için yeni konu açmak istemedim. Problemim aracımı yıkadığım zaman Sis Lambalarımım içine su kaçtığını gördüm. Bunun için ne yapmam gerekir acaba?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,
Aynı konu diye düşündüğüm için yeni konu açmak istemedim. Problemim aracımı yıkadığım zaman Sis Lambalarımım içine su kaçtığını gördüm. Bunun için ne yapmam gerekir acaba?

yapılacak işlem sisleri tampondan ayırıp gözle su girme ihtimalini hissettiğin yerleri belli olmayacak şekilde silikonlamak sorunu çözecektir diye düşünüyorum.astra da ben yaşamadım ama eski aracımdaki sorunu bu şekilde çözmeye çalışmıştım.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler. Peki Sisleri çıkartmak için tamponu komple çıkartmak gerekiyor mu yoksa çıakrtmamın kolay bir yolu var mı?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler. Peki Sisleri çıkartmak için tamponu komple çıkartmak gerekiyor mu yoksa çıakrtmamın kolay bir yolu var mı?

bu araçta tamponu sökmenin çok kolay olduğunu duymuştum.heralde tamponu çıkarmadan sökmek seni daha çok uğmaştırır :)