FAR SENSORU KAFASINA GORE CALISIYOR CALISMIYOR

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar far sensorum bazen aktif bazen degil.opana gittim baya baktilar cozemediler.navigasyonu sok oyle deneyelim dediler.garanti de bitti.napacagimi bilemedim.surekli normal farla dolasiyorum.kafasina eserse calisiyo far sensoru de gunduz farini yakiyo.tum arabalar gunduz fariyla dolasirken benimki normal farla takiliyo.arabanin ozelligini kullanamamak can skiyor.bilgisi olan, ayni seyi yasamis biri var mi acaba?

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: FAR SENSORU KAFASINA GORE CALISIYOR CALISMIYOR

ttayan link' Alıntı:
Selam arkadaslar far sensorum bazen aktif bazen degil.opana gittim baya baktilar cozemediler.navigasyonu sok oyle deneyelim dediler.garanti de bitti.napacagimi bilemedim.surekli normal farla dolasiyorum.kafasina eserse calisiyo far sensoru de gunduz farini yakiyo.tum arabalar gunduz fariyla dolasirken benimki normal farla takiliyo.arabanin ozelligini kullanamamak can skiyor.bilgisi olan, ayni seyi yasamis biri var mi acaba?
bende bu aracın sensörlerinden memnun değilim... yağmur sensörü - far sensörü  vb.. hangisi doğru çalışıyor ki... bende ki far sensörü, ağaç gölgesinden geçsem yanıyo... güneşli havada far yakıyo... ama akşam üzeri hava kararmaya yakın yanmıyo... yağmur sensörüne yardım eden sensör gibiyim... yağmur sensörü açıkken manuel siliyorum.. çünkü amcamın umrunda değil, yağmur mu yağıyo, cama sumu gelmiş...sensörler uyuyo !

airforces

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
bende bu aracın sensörlerinden memnun değilim... yağmur sensörü - far sensörü  vb.. hangisi doğru çalışıyor ki... bende ki far sensörü, ağaç gölgesinden geçsem yanıyo... güneşli havada far yakıyo... ama akşam üzeri hava kararmaya yakın yanmıyo... yağmur sensörüne yardım eden sensör gibiyim... yağmur sensörü açıkken manuel siliyorum.. çünkü amcamın umrunda değil, yağmur mu yağıyo, cama sumu gelmiş...sensörler uyuyo !
sanki benim aracımı anlatmışsınız.servise arıza kaydı açtırdım.kontrol edildi sorun görülmedi dediler.bence sizde açtırın bilsinler bu şekilde sorun oldugunu.

aticim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benzer sorun bendede var ama zaman zaman kendini gösteriyor, auto modda farları güneşli havada kapatmıyor. Servise başka bi nedenle gittiğim zaman kontrol ettirdim sorun bulamadılar

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

airforces link' Alıntı:
sanki benim aracımı anlatmışsınız.servise arıza kaydı açtırdım.kontrol edildi sorun görülmedi dediler.bence sizde açtırın bilsinler bu şekilde sorun oldugunu.
yok kardeş, cidden doğru dürüst çalışmıyo hiç biri... eski aracımın inanın silecek koluna dokunmadım yıllarca... kendisi öyle güzel ayarlıyorduki... bak bugünde yağmurlu... sensörü açtım. yavaş kalıyo.. fasıladan hızlandırıyorum bu seferde durmadan siliyo...
far sensörü desen.. trafikte çok kez şahit oldum... o kadar aracın farı yanmıyoken bi benimki yanıyo.... onların sensörüde açık... çünkü alt geçitten geçerlerken yanıyo.... ama çıkınca kapatıyolar...benimkine, lan sensör die dürtecen !

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benzer sorun bende de var gündüz gündüz güneşin tam ortasında afl ile dolaştıgımı biliyorum sapık sapık hareketler yapıo neler yaptım düzelmedi 1 gün sonra kendisi düzeldi.. Ara ara sapıtmıyor deil hani

06_THA_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

benimde yazın mesela tam güneşin gözükmediği ama havanın aydınlık olduğu yani saat 4-5 gibi arabayı çalştırdığımda sensör devreye giriyordu uzun süre öyle dolaşıyordum benimki gibi sport donanımlı bi arkadaşımda denk geldim bir seferinde sensörü açık olduğu halde onun farlar kapalıydı bi kaç kere bu olay başıma gelmedi ama bi süre sonra kendi kendine kapatıyor ışıkları sensör bazen kafasına göre takılıyor saçma ama. servisede götürmedim opel servisleri görmediği birşeyi dikkate almadığı için normal der gönderirler diye açıkcası

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araçların genelinde var bu sorun sanırsam bendede aynı şekilde malesef.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ee o zaman iyi ki bu sensörleri takıntı yapıp üst versiyonu almamışım :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Biraz keyif p.zevengi sensörlerimiz var, kafasına göre kendini sıkıntıya sokmadan devreye giriyor, çıkıyor. (:)