Feci Şekilde Yanan GTC :(

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Feci Şekilde Yanan GTC :(

UnStabLe link' Alıntı:
Tavanı snki yağ tenekesi gibi dandik bizim araçlarda böyle mi yahu panoromik tavan olan bir araç için takla attığı bir kazada nasıl koruma sağlayacak ::)
çok feci yanmış adamın halini o an görmek istemezdim

Araç alev aldığında boya katmanı ve altındaki sacı pasa karşı koruyan katman da dayanar, geriye kalan çıplak sac yağmura maruz kaldığında hızlı şekilde paslanmaya başlar GTC nin bu görüntüsü de bundan ötürü olmalı.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Araç alev aldığında boya katmanı ve altındaki sacı pasa karşı koruyan katman da dayanar, geriye kalan çıplak sac yağmura maruz kaldığında hızlı şekilde paslanmaya başlar GTC nin bu görüntüsü de bundan ötürü olmalı.
Mantıklı abi de yinede teneke gibi duruyor iş zaten direklerde ama yinede çok dayanıklı değil gibi geldi

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Mantıklı abi de yinede teneke gibi duruyor iş zaten direklerde ama yinede çok dayanıklı değil gibi geldi

Bakın Ahmet bey, öyle teneke falan ayıp oluyor canlı yayında  :D :D

şaka bir yana tavan sacının güvenliğe etkisi çok azdır, yani takla vb durumunda sizi koruyan taşıyıcı ve çevresel barlardır, cam tavan ya da sunrooflu modellerde tavan kenarları daha da güçlendirilmiş olur, zaten Astra yı hayli ağır bir kılan biraz da bu tür kalın metallerin yoğunlukla kullanılmasıdır.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Niyetim hep bozukta işte Ulaşıda çağırırım ama yakarken iyi mangal yapar ateşinde tövbe tövbe.  :D

ooo bizim araçların alevide bir tosunu mangal yapar :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yazık olmuş. Nedense arabanın tümünden çok o farların şimdiki görüntüsü içimi cız ettirdi :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük ihtimal ufak yangın başlamıştır içindekiler inip söndürmemiştir ki allah korusun böyle durumlarda biraz yandıysa söndürmemek lazım kasko olayından ötürü.az bir yangınla yırtarsınız kaskodan araç yapılı gelir:( Benim fikrim bu adamlar bırakmış itfaiye gelene kadar sonrası malum ortada.

not: tabi can kaybı oluşturmayacak durumda yanmasını tercih ederim çevrede araç vs varken bırakılmaz.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Büyük ihtimal ufak yangın başlamıştır içindekiler inip söndürmemiştir ki allah korusun böyle durumlarda biraz yandıysa söndürmemek lazım kasko olayından ötürü.az bir yangınla yırtarsınız kaskodan araç yapılı gelir:( Benim fikrim bu adamlar bırakmış itfaiye gelene kadar sonrası malum ortada.

not: tabi can kaybı oluşturmayacak durumda yanmasını tercih ederim çevrede araç vs varken bırakılmaz.

Aynı fikirdeyim.  :)
Belki etik değil ama aracımda bir yangın ile karşılaştığım anda arabadan iner, kaldırıma oturur, bir sigara yakıp itfaiyenin gelmesini beklerim.  general__p

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç yolda yandıysa kaskodan halletme şansınız çok düşük diye biliyorum, muhakkak bir kusur buluyorlar, hele ki periyodik bakımı kaçırdıysanız hiç şansınız yok.

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yangın sanki konsol bölümünde yada o bölgede başlamış gibi geldi bana. Metal kısımlar fazla beyazlamış çünkü. Bol bol yanmış. is kalmamış oralarda. Ayrıca kömürleşmede çok alt bölgelerde. İç taraftan motora doğru gitmiş sanki. Kaputtaki darbede sonradan kaputu açmak için büyük ihtimal itfaiye tarafından yapılmış gibi duruyor.
Yazık ya. Böyle bi aracı bu halde görmek çok üzücü.