Ferrari Korna Yardım ???

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
röle ile bağlattıracam. 1buçuk 2 saat sürer dedi gittim şimdi başında bir iş vardı hafta içi gel dedi akşam iş çıkışı gidip bağlattıracam. sol alt tarafta küçük torpido gözünün orda bi yere buton u yaparız dedi. göze batmaz dedi.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında direksiyondaki korna butonlarının soldaki ferrari sağdaki orjinal olucak çok süper olur
:D :D :D

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu sordum ama öyle olmuyor dedi malesef

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama en iyisi orjinal kornası çok güzel bence hemde çok kuvvetli daaat dediimmi önünde kimse kalmıyo :D

taz_106

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsanın kornası gercekten cok kotu. Direksiyonda iki buton var aslında biri ferrari olsa biri normal guzel olur diye dusunmusumdur hep.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben corsanın kornasını mercedes kornası ile değiştirdim öçnceden korna çalardım kimse tınma<zdı şimdi en azından yol veriyorlar aracın haysiyeti arttı

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsanın kornası gercekten cok kotu. Direksiyonda iki buton var aslında biri ferrari olsa biri normal guzel olur diye dusunmusumdur hep.

direksiyonun sol alt kısmındaki ufak eşya gözüne ben anahtar yaptırmıştım. hella mercedes ve stebel ferrari kornam vardı. Anahtarlardan ayarlayarak ayrı ayrı veya ikisi birden çalıyordum.