Fethiye kalacak yer tavsiyesi

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fethiyelilere bu başlık vasıtasıyla geçmiş olsun diyelim depremi baya kötü hissetmişler..

pritt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ölüdeniz ve çalış mevkii arasında mesafe çok uzakmıdır. Ölüdeniz dedikleri sadece küçük bir bölgemidir.

Çalış mevkiinde bir otel tavsiye ettiler bilenlerden yardımcı olmasını bekliyorum.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eşimle birlikte ölüdeniz belcekızda kalmıştım. otel konumu itibariyle çok güzel ama biraz pahalı.

http://www.tatilsepeti.com/Otel_Belcekiz_Beach_Resort.aspx

Üstat herşey dahil konseptleri artık anlamsız geliyor bana, Allah şükür gidebilecek durumumuz var ama elin İngilizinin yediğini, Rusunun içtiğini ödemek istemiyorum.

fethiyeye gidersen otel bilmem ama gezilecek yerler; saklı kent,patara,ölüdeniz,dalyanı gezmeni tavsiye ederim

Abi zaten aklımızdan geçen Ölüdeniz'de bir yarım pansiyon yer tutup, her gün ayrı bir güzelliğe koşmak.

Fethiyelilere bu başlık vasıtasıyla geçmiş olsun diyelim depremi baya kötü hissetmişler..

Ya sorma, bence 6.1'e göre yine iyi atlatılmış. Ama Ege insanı alışkın zaten ufak ufak sallanmaya, yine de geçmiş olsun.

"Kasap et derdinde" demesinler ama bu deprem acaba bölgeye talebi ve tatil fiyatlarını düşürür mü? :D:D