fiat fiorino combi 1,3 multijet

CDX yerine fiorino

• 205000 km CDX ile yola devam et

Oy: 8 40.0%
  • 0 km fiorino'ya 27000-30000 lira arasında bir fiyata sahip ol

Oy: 12 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrika verisi 5,5 lt/100km diyor. ayrıca cora ve astra'larında o kadar yakması gerekmez mi? fiorino neden fazla yakıyor. yanlış anlamayın sadece bilgi için soruyorum. ilginç gerçekten.. :(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 75hp... eğer ekonomi istiyorsanız illa ford fiesta derim 2008-2009... son kasalar değil bi öncekiler..
fiestanın corsadan daha az yaktığını söylemeyin bence:) vergiden kaybediyor 1.4 olduğu için ve yakıtı corsadan düşük değil :)

SERCAN 2.0 T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bizimemlakofisi.com
fiorino 2010 ve 2011 iki adet aracım var kesinlikle çok keyifli ve ekonomik.... eee devir ekonomi devri.. :) iimkanın varsa 2011 90 hp olanlardan almanı tavsiye ederim...

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
fabrika verisi 5,5 lt/100km diyor. ayrıca cora ve astra'larında o kadar yakması gerekmez mi? fiorino neden fazla yakıyor. yanlış anlamayın sadece bilgi için soruyorum. ilginç gerçekten.. :(

ben aracı seri kullanırım, işim gereği birz hızlı olmam gerekir bi yerde zamanla yarışıyorum. ama aracıda zorlamam sesinden anlaşılıyor zaten.. 100bin km yi geçtim 1.5senede fiorino ile. aynı şekilde vectrayıda öyle kullanıyorum alışkanlık oldu biyerde... ben fiorinoyu sevmiyorum. :)

fiestanın corsadan daha az yaktığını söylemeyin bence:) vergiden kaybediyor 1.4 olduğu için ve yakıtı corsadan düşük değil :)

corsa bilmiyorum ya hiç kullanmadım binme fırsatımda olmadı o yüzden hiç değerlendirme araçtırma gereği duymadım. :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda vasat yokuşlarda tıkanır vs vs ses izolasyonu zayıf cdx ten sonra alışamazsınız,amcaoğlu sıfır fiorino aldı 2 ay sonra dayanamayıp caddy aldı ve rahatladı

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka şunu sölim sana 2 sene kullandım fiorino ama bizim aldıgımız zaman emoniton modeli yoktu bizde combimix modelini almıştık ve cok güzel yakıyor hemde konforlu tek kötü yanı her zaman oldugu gibi kaporta durumu cok zayıf öle diyeyim ve parcası cok ucuz hemde motoru dayanıklı sıkıntı olacagını zannetmiyorum bakımlı olduktan sonra ilk 10 bin kilometre cok yakıyor ayarları yapıldıktan sonra cok güzel yakıt yakıyor cok hızlı mı deil şimdiki motorları daha iyi hatta ben derim al akılına takılan bişey olursa buradan sordururum senin için bu işi yapan arkadaşım onun dedigi ise şu ben olsam citroen nemo alırım cünkü sadece citroenlerin motorları 16 sibop geri kalan pejo ve fiat ise 8 sibop ondan dolayı onları motorları daha az yakıyor ama servis yönünden fiat daha uygun derim ...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka arabayı satabilirsem... ama işte satılmıyor zıkkım. aksaray'da olmanın dezavantajı. piyasa ölü. ben hem vergi yükü hem LPG hem lt bazında tüketimden dolayı fiorinoya sıcak bakıyorum. fiyatta gayet uygun dediğim gibi 30bin liranın altında maliyeti olacak bana. kısmet diyeceğiz artık.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka şunu sölim sana 2 sene kullandım fiorino ama bizim aldıgımız zaman emoniton modeli yoktu bizde combimix modelini almıştık ve cok güzel yakıyor hemde konforlu tek kötü yanı her zaman oldugu gibi kaporta durumu cok zayıf öle diyeyim ve parcası cok ucuz hemde motoru dayanıklı sıkıntı olacagını zannetmiyorum bakımlı olduktan sonra ilk 10 bin kilometre cok yakıyor ayarları yapıldıktan sonra cok güzel yakıt yakıyor cok hızlı mı deil şimdiki motorları daha iyi hatta ben derim al akılına takılan bişey olursa buradan sordururum senin için bu işi yapan arkadaşım onun dedigi ise şu ben olsam citroen nemo alırım cünkü sadece citroenlerin motorları 16 sibop geri kalan pejo ve fiat ise 8 sibop ondan dolayı onları motorları daha az yakıyor ama servis yönünden fiat daha uygun derim ...

hacı ADAC nemo 'yu ve bipper' ı pek övmüyor ama..

http://www.youtube.com/watch?v=3Ir-y2oPXbA