Fiat Linea Park Sensörü Ve Hız Sabitleyici

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Opel forumuyla alâkası olmayan bir soru olacak ama.. :sorry:

Bugün 2007 Linea 1.4 Fire Dynamic aldık. Sormam gereken bir kaç soru var;

Biz bu araca Hız Sabitleyici ve Park Sensörü taktırmak istiyoruz. Tavsiye edebileceğiniz markaları bekliyorum..

Bir de biz aracı 2.el aldık,henüz teslim almadık. Sıfır Linealar hakkında bilgisi olan varsa,aracınızı aldığınızda aracınızda Trafik seti vb.. var mıydı bilgilendirirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_2007_linea-08WQQaXQQ24580470WQQpXQQdisplayitem

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabitleyicinin öyle alınabilecek bi markası olduğunu zannetmiyorum. hatta sonradan takılabileceğini hiç sanmıyorum ama park sensörü kolay. aşağı yukarı bütün markalar aynıdır. linea bizde vardı. emotion modeli 1.3 dizeldi. yaklaşık 10 gün önce sattık. aracı aldınız kötülemek istemem ama pek hoş araç değiller maalesef. biz en fazla bir sene sabredebildik. siz beğendiyseniz sorun yok tabi...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
hız sabitleyicinin öyle alınabilecek bi markası olduğunu zannetmiyorum. hatta sonradan takılabileceğini hiç sanmıyorum ama park sensörü kolay. aşağı yukarı bütün markalar aynıdır. linea bizde vardı. emotion modeli 1.3 dizeldi. yaklaşık 10 gün önce sattık. aracı aldınız kötülemek istemem ama pek hoş araç değiller maalesef. biz en fazla bir sene sabredebildik. siz beğendiyseniz sorun yok tabi...

Biz beğendik ya. :) Aracın kullanılacağı şartlara göre tam bizlik. :)

kime aldın olum CBK nolduuu :D

CBK duruyor olum. :D Amcama aldık linea. :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun keşke 1.3 dizelini alsaydınız ben bir ara şirketteyken bie bu arabadan vermişlerdii türkiye yollarını için iyi bir araçtıı ama kalite bekleme

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Arabadan vazgeçtik. :)