fikirleriniz bekliyorum...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar...şuanda aracımın normal kasada olan imzamdaki resimdeli aracımın farlarını değiştirdim...makyajlı kasa farı takdırdım..

1-aracım panjurunu üstündeki beyaz banjuru amplemi çıkartıp tel yaptırıp böylemi kullanayım...yoksa krom panjur mu alayım...

2-aracın tampon üstündeki siyah şeritlerini komple boyatayım mı...yoksa ön tarafa bir makyajlı tampon takıp digerlerini beyaza boyatsam...önerileirnizi bekliyorum...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farları değiştirince illaki bir değişikliğe gerek yok ama
eğer orjinallikten yanaysanız hiç boyaya filan gerek yok bence apaçi işi gibi duruyo..
boya yerine makyajlı kasa tampon takabilirsiniz daha şık durur
krom ve ya logosuz panjur yakışır

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajsız kasada makyajlı tampon çok sırıtıyo bence dursun olduğu gibi.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karar verdik krom panjurla birlikte takcaz...tamponlara gelince boyamaktan vazgeçtik...eğer kazalı bir makyajlı opel gelirse ondan yan marşpiyer alcagız...orjinal ön karlıkta bulursam takdırcam...eğer bunlardan hiç birisi olmazsa çıkma arkda ve ön tampon bulup makyajlı takcam aracıma...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada krom panjur lazım artık :) köpeğe çarptım ibrahim :) yarın görüşürüz

karlık, rüzgarlık bende istiyorum ;)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

allah daha büyüğünü göstermesin...geçmiş olsun yarın gel de halledelim...kaportacı tanıdık var..eski kaportacımı buldum...ben panjuru 50 tlye aldım istersen alırız sanada???krom panjur...KARLIĞIDA SÖLERİZ

asi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşım öncelikle ALLAH kaza bela vermesin aracın çok hoş duruyor. bence araca yapacağın en güzel modifiye arka bağaja uygun bir spoiler (yani siperlik) bir takım badi kit (ek tampon) ve yan marşbiyel ayrıca bence panjuru değiştirme ayrıca farların üzerine vede opel armasının arka kısmına panjurun arka kısmına beyaz led yaptıra bilirsin engüzelini vede en iyisini yapmanı diliyorum ama tabiki her şeyden önce senin zevkin içine sinmeli bikere iyi akşamlar

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli gt body kit yapın makyajlıya benzetmeye çalışmayın farları benzetseniz tampon kalır tampon benzese arkası benzemez hadi hepsini yaptınız diyelim sıradan bir vectra olacak gt olsun ki en azından spor görünüm verir

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar...şuanda aracımın normal kasada olan imzamdaki resimdeli aracımın farlarını değiştirdim...makyajlı kasa farı takdırdım..

1-aracım panjurunu üstündeki beyaz banjuru amplemi çıkartıp tel yaptırıp böylemi kullanayım...yoksa krom panjur mu alayım...

2-aracın tampon üstündeki siyah şeritlerini komple boyatayım mı...yoksa ön tarafa bir makyajlı tampon takıp digerlerini beyaza boyatsam...önerileirnizi bekliyorum...

Araç gayet düzgün görünüyor, tek eksiği bagaj kapağı üstüne spolier...Fikrim krom ürünler çok sırıtıyor bence; ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz...(Boya ise mahfediyor güzel arabayı, 100 yılın dizayn ödülünü almış bir araç bence bu haliyle muhteşem) (Eski aracım bundandı hala özlüyorum ve bu araçların spolier-marşpiel hariç dokunulmaması kanısındayım)

Rüzgarlık derken neyi kastediyorsun; yan camlar üstüne yapılan rüzgarlık mı? Spolier mi? Camlar içinse eğer, aldım fakat araca takma fırsatım olmadı, dört cam için, aracımı kaza sonucu elden çıkarınca duruyorlar şimdi öylece kullanılmadan sıfır paketinde; aynı şehirdeyiz diye yazıyorum, yardımcı olurum...