fikirlerinizi istiyorum ??

mayham85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söför koltuguna sigmadinmi cok komik arka koltuga desen hadi bir parca o da boyun 1,95 se kafan degebilir ama söför koltugu testlerde bile cok yüksek puana sahip.. bencede süper bir araba ama en iyisi test et sen karar ver..
eskişehirde showroom aracını 3 4 kez inceledim acaba yanlışmı düşünüyorum diye tekrar tekrar baktım ve aynı kanıya her defasında tekrardabn vardım hatta eski vectranın çok daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum iç hacim konusunda.
bu arada boyum 1,80 kilom 120 ve o koltuğa oturduğum zaman konsol kısmı bir astradan daha geniş hissi vermedi bence dar zaten arabada beğenmediğim tek kısım o.

bu kanıya tek varanda ben değilim:

başka bir forumdan eski vectracı bir abimizin mesajı:

[quote author=Coşkun Uçar link=topic=194.msg2642#msg2642 date=1232394291]
Bu gün kendisiyle tanışma fırsatım oldu, abartmıyorum arka koltuğa kıçım deydiğinde baş kısmım hala tavanın bir karış üstündeydi, yani arka tarafa oturması için 1.76 boyundaki birinin kafasını eğmesi gerekiyor, başka türlü binmesinin imkanı yok, neymiş ayrodinemik'miş, yerim öyle dinamiği arkaya oturmak için ya cüce olucan yada boynunu kıracan, bu nası mühendisliktir hadi beeeee, yerim sizin anlayışınızı, bu arada arka camın yüksekliği en fazla 1.5 karış, resmen WC camı gibi, vazgeçtim almaktan.

[/quote]

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskişehirde showroom aracını 3 4 kez inceledim acaba yanlışmı düşünüyorum diye tekrar tekrar baktım ve aynı kanıya her defasında tekrardabn vardım hatta eski vectranın çok daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum iç hacim konusunda.
bu arada boyum 1,80 kilom 120 ve o koltuğa oturduğum zaman konsol kısmı bir astradan daha geniş hissi vermedi bence dar zaten arabada beğenmediğim tek kısım o.

bu kanıya tek varanda ben değilim:

başka bir forumdan eski vectracı bir abimizin mesajı:

[quote author=Coşkun Uçar link=topic=194.msg2642#msg2642 date=1232394291]
Bu gün kendisiyle tanışma fırsatım oldu, abartmıyorum arka koltuğa kıçım deydiğinde baş kısmım hala tavanın bir karış üstündeydi, yani arka tarafa oturması için 1.76 boyundaki birinin kafasını eğmesi gerekiyor, başka türlü binmesinin imkanı yok, neymiş ayrodinemik'miş, yerim öyle dinamiği arkaya oturmak için ya cüce olucan yada boynunu kıracan, bu nası mühendisliktir hadi beeeee, yerim sizin anlayışınızı, bu arada arka camın yüksekliği en fazla 1.5 karış, resmen WC camı gibi, vazgeçtim almaktan.
[/QUOTE]

ben şu aşağıdaki eski vectracı olan abimizin mesajını kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş olarak değerlendiriyorum Çünkü o kadar abartmışki o kadar abartmışki görende Citroen C2 nin,Opel Tigranın falan arka koltuğuna oturmuş sanacak benim boyum 1.85 ben arka koltuğuna oturdum kafam tavana değmedi yani 4. olucak ama bir daha fırsat bulursam tekrar gidip bakıcam arka koltuğa oturucam fotoğraf çekicem yani ayrıca arka koltuğunda yeteri kadar alan olduğu gibi ön koltuğunda da yeteri kadar alan mevcut Showrom gidip aracın ön koltuğuna oturduğumda koltuk en yukarı seviyedeydi onu en aşağı alıp koltuğun arkasınıda ayarladıktan sonra aracın ön tarafının yeterli yaşam alanının olduğunu gördüm bu arada bence 1.6 turbo alınır ama 2.0CDTİ cosmo gerçekten alırken düşürdürecek kadar pahalı

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre sığmaman doğal abicim:)muratti daha ufak tefek.ben de oturdum içine 1,82 boyunda 86 kiloyum.ben sığdım içine açıkçası hatta a4'ün yanında çok daha ferah bir iç mekanı var....

ben diyorum muratti sana insignia turbo güzel araba diye.özlem hanımdan güzel bir fiyat da çekmeye çalışırız...

muratcantona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre sığmaman doğal abicim:)muratti daha ufak tefek.ben de oturdum içine 1,82 boyunda 86 kiloyum.ben sığdım içine açıkçası hatta a4'ün yanında çok daha ferah bir iç mekanı var....

ben diyorum muratti sana insignia turbo güzel araba diye.özlem hanımdan güzel bir fiyat da çekmeye çalışırız...

valla boyum 1.65 rahat geldı bana arkasıda umrumda degıl :D yas 20 coluk cck yok :D oturan dusunsun arkaya :D ben rahat edıorum ve arka koltuktada oturmıcam :D ozlem artk kanka ya o verır guzel bı fıyat pederle gıdıcez bakalım bı ara .... evet a4 ten kesınlıkle daha ferah ama aracsole dusunulmus 2 kısılık olsa daha ıı arka taraf bagaj sayesınde ıptal yanı uzun boylu bı aıle ıcın dııl :D klasık turk aılesı ıcın kısa boylu :D

muratcantona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kahretsin beni,ortaköyde yanımdan geçti gitti.Yol dardı u dönüşü yapamadım...Yoksa trafikde ilk fotolayan ben olacaktım..

kadıkoyde sıyah renk 34 bc... plakalısı ayagımı ezıordu :D cokguzel geldı gozume sıyah rengı onuda dusuneblrm de ben yapamam sıyahla kafayı yerım :Dsımsıyaha fılm vardı