fıkrı olan soylesın lutfen

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar ben 6 ay once 2005 1.2 twınport corsamı sattım aslında cok memnundum sımdı tekrar almak ıstıyorum 15bın tl kadar bır butcem var yıne 2005 2006 model bır corsa alım dedım ama 1.2mı yoksa13 dızelmı dıe sızlerede bır sorım bır bıldıgınız vardır mutlaka dedım sımdıden saolun yorumlarınız ıcın

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta al 1.3 rahat rahat gez benzın delırdı gıdıyor.... hem daha serı turbolu arac...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartışmasız 1.3 CDTİ dolaşıp dolaşıp sonra bi bakıyosun benzin ibresi aynı yerde :D

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dızelın ıkıncı elıne guvenme dıyolar sonra basına buyuk dert acar dıyorlar benımde kafam karıstı

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu 1.2 benzinli ve 1.3 cdti arasında bir sonuca buradan cevap çıkmaz çünkü kim hangisini kullanıyorsa ondan memnum ve tavsiye eder. Ben 1.2 kullanıyorum ve lpg taktırdım yaklaşık bir sene oldu taktıralı ve çok memnunum. İki aracında kendine göre artıları ve eksileri var.

Ahmet Altınçubuk

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bunu anlamıyorum 1.2 lpg nasıl oluyor ben kendı aracımdan bılıyorum enfazla 210 kurus yakıyodu lpg takınca 150 kurus felanmı yakıyo acaba ve arac zaten yuksek bır motor degıl cekıs gucu dahada dusmuyomu arada kap lıra fark yapıyo acaba

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 motosiklet motoru koskoca General Motors 1.2'yi koyarken hiç düşünmemişler çekmiyorda gitmiyor , yürümüyor ama her nasılsa 1.4 70hplik poloları geçiyor çoğu 1.4e rahatça kafa tutabiliyor herneyse 1 senedir bende lpg kullanıyorum motorum motosiklet motoru gibi ufacık 1.2 ama şehiriçi:15 kuruş şehirdışı:12 kuruş ortalamada 13-14 kuruş yakıyor eh işte allahın işi bakın ne kadarda ekonomik adam gibi bir ustaya da takılınca her nedense performansta düşmüyor şaşılacak iş

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bende anlamıs degılım bu konuyu tamam gıdıyo ama ıllakı motorda bır dusme olacaktır daha yuksek motorlu araclar dusuyoda bumu dusmucek