Final, Abu Dhabi Grand Prix.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarışı bugün aranızda izleyenler mutlaka vardır. Bence Bu seneki heyecandan sonra müthiş bir final oldu. Her ne kadar Brezilya Yarışı kadar çekişmeli ve heyecanlı geçmese de pist özellikleriyle bende çok büyük bir intibah bıraktı. İçimden sürekli adamlarda ne para var ... dedim. :D Ama gerçekten adamlar hiçbir beklenti duymadan (parasal anlamda ) 2,5 milyar tl (800 milyon pound'a yaklaşık) bir para harcamışlar ve bana ve birçok insana göre dünyadaki en güzel yarış pistini imal ettirmişler. Tebrikler diyorum sürekli olarak.

Yarışta fazla bir hareket yoktu son turlardaki Button-Webber çekişmesi dışında ama genelde herşey güzeldi.

sizin fikirleriniz nelerdir ?

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durağan ve heyecansız bir yarıştı, o güzelim pistin hakkını veremediler.
Çaylak pilot koboyahsi baya hırslıydı. Sato ve alıştığımız diğer japon pilotlar gibi sacede agresif değil, sonuçta alıyor. inş seneye daha iyi olur.

Son düzenleme:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sıralama turlarını izlemiştim ve piste hayran kaldım.cidden adamlarda para var ve o paranında hakkını veriyorlar.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koboyahsi diyorum...

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
İlgiyle izledim...

Ama merak ediyorum...bu kadar masraflı bir sporun maddi anlamda geri dönüşümü varmı..? varsa yeteri kadar karşılıyormu...?

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgiyle izledim...

Ama merak ediyorum...bu kadar masraflı bir sporun maddi anlamda geri dönüşümü varmı..? varsa yeteri kadar karşılıyormu...?

takım sponsorları işi götürüyor zaten. aksi halde takımların bu yükün altından kalması zor. tv ve diğer reklam gelirleri de az değil...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
pist çok şık ama geçişe çok da uygun değil.düzlükler çok uzun.
ayrıca pit çıkışı çok heyecan verici olmuş ama orda olabilecek bir kazada müdahale etme şansı ve süresi yarışın kaderini belirleyebilir.
teknik özellikleri nedeniyle sanki mclaren test pisti gibi olmuş :D

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pist çok şık ama geçişe çok da uygun değil.düzlükler çok uzun.
ayrıca pit çıkışı çok heyecan verici olmuş ama orda olabilecek bir kazada müdahale etme şansı ve süresi yarışın kaderini belirleyebilir.
teknik özellikleri nedeniyle sanki mclaren test pisti gibi olmuş :D

Pit çıkışı gerçekten çok güzel. Değişik fikirler her zaman talep görüyor bu sporda. Ben çok beğendim gerçekten yurtdışına gidecek olsa o pisti seçerim. Ama en lüks bilet lazım padok'a falanda girmem gerekir. :D

Raikkonen'in ensesine tokat atarım :D Alonso'yuda yanaklarından öperim :D