Focus Sorunsalı

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum.. özellikle 2.el kullananlara. bizim evde bide focusumuz var 2010 model. şuan 12bin kmde titanum(yol bilg,park sensörü,yağmur sens,sony sistem,6hava yastığı, arka perdelikler,cruise control) hb fırtına gri otomatik 1.6 105hp:) bunu 1 2 ay içinde yada şimdi satmak istesem sizce ne kadara gider??

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda bahsedilen comfort olsa gerek :) içi boş bunun biraz :)

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet..bahsedilen araç comfort...sizin satmak istediğinz titanyum..

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 e verirsen ben alırım :)
ehehe çok şakacısınız :p şaka bi yana 34ten aşağı gitmez gibime geliyor ama bakalım aceleside yok gerçi:rolleyes: comfortla titanyum arasında 10milyar oynuyor nerdeyse ama titaniumların içi cidden güzel... hele sony ses sistemi bence çok iyi ondan sonra astranın ki çok yavan geldi :D

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ehehe çok şakacısınız :p şaka bi yana 34ten aşağı gitmez gibime geliyor ama bakalım aceleside yok gerçi:rolleyes: Comfortla titanyum arasında 10milyar oynuyor nerdeyse ama titaniumların içi cidden güzel... Hele sony ses sistemi bence çok iyi ondan sonra astranın ki çok yavan geldi :d

neden satmak istiyosunuz,memnun değilmisiniz? Bende tiptronik dizel focus almayi düşünüyorum(2007-2008 falan)...nasil sizce kullanimi falan?

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden satmak istiyosunuz,memnun değilmisiniz? Bende tiptronik dizel focus almayi düşünüyorum(2007-2008 falan)...nasil sizce kullanimi falan?

aslında çok memnundum.. eşya bölmeleri ses sistemi (sony) arka perdelikler falan gayet güzel:)çok genişte araba arka koltuğa 4 kişi rahat rahat yaslanarak oturabiliyor.kullanış açısındanda çok rahattı fakat otomatik benzinli olunca ekonomik açıdan hiçte iyi olmuyor. üniversite öğrencisiyim malum çok gezerim ve benzinli otomatik ömürden ömür alıyor.. şimdi ki astra ise hem daha küçük daha bir hakimim arabanın sağına soluna ve focusa göre malzemeleri falan daha bi yoğun:)ha bide alacaksanız kesinlikle full alın yani titanium oluyor perdelik sony sistem 6hava yastığı alaşım çelik jantlar falan :) ama otomatik için yinede düşünün derim:)