FOREX DVR 002 HD Gece Görüşlü Araç Kamerası

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temmuz ayında çıkacağım tatil için gezdiğim yerleri kaydetmek için bir araç kamerası almayı düşünüyorum..
bir kaç markadan içime en çok yatan, forexin dvr 002 modeli fiyatı 105 TL 8gb lık hafıza kartıda hediye..
sizce nasıl bir kamera tavsiyelerinizi bekliyorum..  başka modelleri de kullanan veya öneren varsa değerlendirebiliriz..

yardımcı olsun diye ürün resimlerini ve bir kaç tane araç içi çekilmiş video yüklüyorum..

8mnr2.jpg

8mns3.jpg

8mnsv.jpg

Bitenekadar.com Forex Gece Görüşlü HD Araç Kamerası (4 GB Micro SD Kart Hediyeli)

http://www.izlesene.com/video/forex-dvr002-hd-gece-goruslu-arac-kamerasi/6101377

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: FOREX DVR 002 HD Gece Görüşlü Araç Kamerası

Camda yansımalar görünmese daha iyi olurmuş, ama gene de iş görür.Gece kaydı yok sanırım.

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet o benimde dikkatimi çekti ama kamerayı cama daha yakın sabitlersek görünmez diye düşünüyorum.. gece çekimini de bulamadım ama kullananlar tatminkar olduğunu yazmışlar hatta zifiri karanlıkta bile çekim gayet iyi olduğu yazılmış...

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Moderatörümüz Mert benzer bir ürünü getirtip detaylı bir şekilde incelemişti yanlız bir kaç gün sonra cihazda hafıza kartına kayıt yapmama sorunu ortaya çıkmıştı başlığı aşağıya ekliyorum işinize yarayabilir.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=4899.0

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler.. evet onu görmüştüm ama pek hoşuma gitmedi açıkçası..