Forum Hizmeti: (Ama en çok Mert için) Cascada İncelemesi ((:

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Forum Hizmeti: (Ama en çok Mert için) Cascada İncelemesi (:)

ustev link' Alıntı:
Basın için belirlenen araç için daha premium bir renk seçilseymiş keşke. Beyaz arabanın hatlarını belli etmemiş. Bu arada koltuklar deri? kumaş?

Koltuklar deri kumaş kombiniydi. Basına plakanan aracıda sanıyorum özellikle beyaz seçiyorlarki hor kullanım sonucu oluşan izler kolay görülmesin, kir ve çizik göstermesin televizyonda fazla.

Birde maşallah bizde basına plakanan arabaların hali "Sayın basın, bu arabanın üzerine bir izmaritmişçesine iyice basın!" şeklinde anlaşıldığı için araba yürüyen pert olarak hayatını sürdürüyor ilerleyen zamanlarda, ben arabaya güle güle derken çok üzüldüm. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sksk link' Alıntı:
Araç seçmek zevk işidir, kimi sever kimi sevmez.

Ben Opel’i bu arabayı yaptığı için takdir ediyorum. Opel gerçek anlamda bir otomotiv markası olduğunu göstermiş tekrar. Araba üretiyorsanız, her türlüsünü üreteceksiniz. Bunu da yapabilen şirket dünyada pek azdır. O yüzden önemli bir ürün Opel ve biz Opel kullanıcıları için de tabiki  045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

Valla benim fikrim Opel bu arabada işi kıvırmış, becermiş gördüm. (:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

danger link' Alıntı:
bir memnuniyetsizlik var sanki  032questn

Opel ile Mahkemeliğiz!  :) Mesele güzel araç yapmak ile bitmiyor. Kaliteli servis, servis danışmanları, müdürler, halkla ilişkiler gibi insanların sıkıntılarına çözüm yaratabilecek yapı oluşturmadığınız sürece evet bu son aracım ve ben opelin çıkardığı tüm araçları captivasından insigniasına astrasına corsasına hepsinden çıkardığı her araçtan aldım. fakat gördümki Opelin gözünde hiç bir değerimiz yokmuş arkadaşlar malesef.  

ustev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Koltuklar deri kumaş kombiniydi. Basına plakanan aracıda sanıyorum özellikle beyaz seçiyorlarki hor kullanım sonucu oluşan izler kolay görülmesin, kir ve çizik göstermesin televizyonda fazla.

Birde maşallah bizde basına plakanan arabaların hali "Sayın basın, bu arabanın üzerine bir izmaritmişçesine iyice basın!" şeklinde anlaşıldığı için araba yürüyen pert olarak hayatını sürdürüyor ilerleyen zamanlarda, ben arabaya güle güle derken çok üzüldüm. (:)

Araç çok güzel ancak bu egzotik fiyatla satış sayısı çok fazla olmaz diye düşünüyorum, gerçi Opel Türkiye yıl sonuna kadar 60 adet satmayı hedefliyormuş.
Dikkatimi çeken bir başka şey, şasi normal astralara göre oldukça alçaltılmış.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Opel ile Mahkemeliğiz!  :) Mesele güzel araç yapmak ile bitmiyor. Kaliteli servis, servis danışmanları, müdürler, halkla ilişkiler gibi insanların sıkıntılarına çözüm yaratabilecek yapı oluşturmadığınız sürece evet bu son aracım ve ben opelin çıkardığı tüm araçları captivasından insigniasına astrasına corsasına hepsinden çıkardığı her araçtan aldım. fakat gördümki Opelin gözünde hiç bir değerimiz yokmuş arkadaşlar malesef.  

Aslında Opel den birden fazla araç alırsan ya da bayi ilk Opel inden sonra tekrar Opel alacağına inanmışsa senin için olumlu insiyatif kullanıp garantiden birçok değişim yapıyor.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Aslında Opel den birden fazla araç alırsan ya da bayi ilk Opel inden sonra tekrar Opel alacağına inanmışsa senin için olumlu insiyatif kullanıp garantiden birçok değişim yapıyor.

kardesim konuyla ilgili opel balkana gittim servis mudiresi bayanla aramizda gecen konusmalari kayit yapip burda yayinlasaydim eminim birdaha kimse iyi gozle bakmazdi bu markaya ama yine soyluyorum  sorun personel ve politika bakalim vardir bundada bir hayir.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:

kardesim konuyla ilgili opel balkana gittim servis mudiresi bayanla aramizda gecen konusmalari kayit yapip burda yayinlasaydim eminim birdaha kimse iyi gozle bakmazdi bu markaya ama yine soyluyorum  sorun personel ve politika bakalim vardir bundada bir hayir.

Dün amortisör için servise gittiğimde tekrar Opel in müşteri memnuniyeti konusunda kendini geliştirmesi gerektiğini dile getirdim, hatta Avrupalı yeni yöneticilerden biri de Opel in yeni motor ve modellerinin yanısıra bu konuda da gelişime gideceğini söylemişti.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:

Arkadaşım Opel Balkan deme zaten, diğer konularda da itinayla memnuniyetsizliğimi belirtiyorum bu bayi ile ilgili.

Ukala ve saygısız insanları seçip alıyorlar işe galiba burada. Her açıdan gevşek ve seni hakir gören bir yapıları var.

Bu ve bunun gibi firmaların maddi açıdan çok zor duruma düşmelerini ve satış yapabilmek için tüketicinin peşinde sürünmelerini temenni ediyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Mahkemelikmi....?  011zaa 011zaa

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

imzamdaki son araç sahibinden acilen satılıktır :) m34444