Forum Hizmeti :) Astra J'nin karlı zeminde yol tutuşu.

onder12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Forum Hizmeti :) Astra J'nin karlı zeminde yol tutuşu.

bizim buralar baya yüksektir ve çok soğuktur (istanbulun diğer yerlerine göre) bu seneki yağan karın en yoğun olduğu gece can sıkıntısı sonucu dışarı çıktık 2 arkadaşım ve ben. sabiha gökçen yolundan pendik sahile doğru iniyoduk. ordan beykoza kadar falan gidecektik açıkcası ama baktıkki green park otoparkında yerler direk buz pisti gibi ve millet yanlıyo (range rover, subaru imprezza sti, bmw x5, ford kamyonet 4x4, polo gti, nissan micra vs :D) bizde girelim eğleniriz dedik :D gittik onları izledik daha arabayı tanımıyorum napıcağını kestiremem diye aralarına girmedim onlar gitti biz tek kaldık otoparkta başladık oynamaya sonuç öyle :D hatta ertesi gece arabayı kaydıramadık diye demir tepsi aldık iki tani yine aynı şekilde buz yerler arabanın arka çeki demirini bağladık orayada türk usulü kalın elektrik kablosu bulduk ve bağladık 3 metre falan boyunda kablo. araba bizi çekiyo falan çok eğlenceliydi yemin ederim aklıma geldi şuanda bile kahkaha atabiliyorum halimize :D yoldan geçenler bizi izliyodu oteldekiler video çekiyodu bizi :D çok komikti ya tekrar yaşasam keşke o anları. hayatımdaki en eğlenceli anlardan biriydi :D hatta arkadaşım tepsiyle kayarken su yoluna girip alt takımı dağıtmıştı :D :D :D :D bak yine aklıma geldi ya :D:D:D:D:D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biliyorum oralari simdi metro grosmarketin oldugu yerde eskiden sika yapi vardi oraya geliyordum. Cok degisti oralar

onder12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

değişiktir baya evet insanı olsun havası olsun baya bi değişiktir :D öyleki şuan kombi yanıyor ama annem hala üşüyor :D

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Yazacak konu bulamadın da eski konuları mı güncelliyorsun :D bakkal dükkanı hesabı.. :D