forumumuzdaki en fazla km li araç hangisi?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ilk sahibimisin savaş abi..
motor yapıldımı hiç?
Bildiğim kadarıyla 3. sahibiyim. Fabrikanın koyduğu aynı motorla devam ediyoruz, klimanın eksikliği haricinde hiç bir şikayetimiz yok.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en az km aracını ister misiniz? :D

97 model şu anda nerdeyse 60bin km oldu :) (2 haftası var)

Daha ilk mesajda söylemiş arkadaş.
Arkadaşlar bu km konusu daha önce yazılmıştı, ama bu konuyu açma amacım ben model ve km yi yazdıktan sonra benden daha yüksek olan arkadaşlar yazsın. Düşük olanlar yazmasın lütfen?

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rekor şu an sende gibi görünse de savaş abi eminim daha yüksekler vardır. 280bin gördüğümü hatırlıyorum ben. Ama senin araca göre benimki yine yüksek 9 yaş var arada.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
- Ben İzmir'de gittiğim özel serviste orjinal motorlu (hiç açılmamış) 400.000 km de A kasa Vectra gördüm. Halen çakı gibiydi.
- Yıl/Km ortalaması alınırsa ben sana oranla bayağı gerilerde kalırım. (98 model olan da henüz 150.000 km de)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rekor her zaman bende :)
96 cd 290 bindeudi
88 model dogan 30 bindew ama 400 sanırım :)

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu yu saptiracam ama bu albea lar dandik araba falan diyor herkes ama ben istanbul da bir kac taksici ile konustum biri 470 bin km yapmis ve rutin bakimlar disinda motor ellenmemis ve istanbul trafiginde taksi olrak kullanilmis .

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi çok dayanır benim de yaptığım bir araştırmaya göre fiat multijet motoru ile opel 1.3 CDTI aynı motor diye biliyorum:)

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de ben birşeye dikkat ettim. Rutin çalışan araçlarda genelde problem çıkmıyor. Önceden aracımı haftada 1kullanırdım, muhakkak birşey olurdu. Şimdi hergün İzmir-manisa arası iş için; hiçbir problem yok. Sadece bakımlar yetiyor. Eskiler demişler ya: "İşleyen demir pas tutmaz" diye, böyle bişey galiba