Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

CALİBRA BG link' Alıntı:
yavuz nerelrdesın sen yaaa hıc gelmıyon bu aralaar foruma goremıyorum senı yğunmusun cok

Sinan baya yoğunum uzun zamandır :) PS3 satmaya çalışıyorum :p şaka şaka proje yazıyorum yeni yeniden :) tapatalkla bile girmeye zaman bulamıyorum. Bir de yakın eş dostun yıl sonu opel fiyat talepleri bıktırdı valla galerici gibiyim telefonu elime alınca tiksinir oldum :(

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Sinan baya yoğunum uzun zamandır :) PS3 satmaya çalışıyorum :p şaka şaka proje yazıyorum yeni yeniden :) tapatalkla bile girmeye zaman bulamıyorum. Bir de yakın eş dostun yıl sonu opel fiyat talepleri bıktırdı valla galerici gibiyim telefonu elime alınca tiksinir oldum :(
sen nıye uğrasşıyorsun onlarla gıtsınler sorsunlar opel bayılerıne sen fıyat mı kırdıyorsun yoksa opel bayılerınde  :)

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumu tesadüfen, astramı bu forum sayesinde aldık :D

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Astra'ya karar verince hem tavsiye hem bilgi almak icin google'dan buldum.

umutisen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Hoşgeldınız.. umarım keyifli zaman gecırırsınız..
tesekkurler evet keyıflı ve baya faydalı bılgıler ogrenıyorum gec kalmısım dıyebılırım

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
sen nıye uğrasşıyorsun onlarla gıtsınler sorsunlar opel bayılerıne sen fıyat mı kırdıyorsun yoksa opel bayılerınde  :)

fiyat kırdırmak ne alasını yaparım :) ama sadece opel :) chevy de anlaşamıyoruz :)

krms1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar,

Ben Kerem, İstanbul Tarabya'da ikamet etmekteyim.Grafik tasarım öğrencisiyim.

Yaptığım hobi ve köpeklerim yüzünden uzun zamandır 4x4 veya pick-up tarzı araçlar kullanmaktayım.şu an L200 marka pick-up ile günlük ulaşımımı sağlamaktayım.Fakat yolda gezen Gtc'leri gördükçe, aklım bir an da caddelere kayar oldu  :) şu an aracımı ilana koydum ve gözüme kestirdiğim Gtc'ye kafayı takmış durumdayım.Son 3-4 gündür deli gibi forum topiklerinde geziniyorum.

Sayenizde çok faydalı bilgiler öğrenmiş oldum. Nezih ve keyifli bir ortamda bulunmaktan ve Gtc almanın arifesinde olan bir vatandaş olarak, aranızda bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğumu belirtmek isterim  :)

Hepinize selamlar, sevgiler...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

krms link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Ben Kerem, İstanbul Tarabya'da ikamet etmekteyim.Grafik tasarım öğrencisiyim.

Yaptığım hobi ve köpeklerim yüzünden uzun zamandır 4x4 veya pick-up tarzı araçlar kullanmaktayım.şu an L200 marka pick-up ile günlük ulaşımımı sağlamaktayım.Fakat yolda gezen Gtc'leri gördükçe, aklım bir an da caddelere kayar oldu  :) şu an aracımı ilana koydum ve gözüme kestirdiğim Gtc'ye kafayı takmış durumdayım.Son 3-4 gündür deli gibi forum topiklerinde geziniyorum.

Sayenizde çok faydalı bilgiler öğrenmiş oldum. Nezih ve keyifli bir ortamda bulunmaktan ve Gtc almanın arifesinde olan bir vatandaş olarak, aranızda bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğumu belirtmek isterim  :)

Hepinize selamlar, sevgiler...

GTC oldukça dikkat çeken, şık bir araç.  greatt
Bende bir aralar almayı baya kafama koymuştum ama sonra HB ile yola devam kararı aldım.  :)

Aramıza hoş geldiniz.
Keyifli forumlar dilerim...  :)

krms1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşbulduk, teşekkür ederim  :)