!!!Forumumuzun Kalitesi Düştümü???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salim abi bu konu hakkında yorumlarımı almak istersen özelden görüşelim karşılıklı. çünkü bu forumda yanlış bişeyler varsa ve bunu düzeltmek için çabalıyosak açıkçası benim hevesim kırıldı, herhangi bi konuda dokunacağı varsada zerre yararım dokunsun istemiyorum. eğer karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak istiyorsanız özelden görüşelim abi
Furkan alınganlık yapma lütfen. Demokrasilerde gerçekler fikir tartışmalarından doğar. Elbetteki aynı fikirde değiliz hiçbirimiz. Ama asgari müşterekte buluşmak için elimizden geleni yapmak hepimizin görevi.

Şimdi sen sinirlenip kızıp gidersen bu konuyu açmanın bile bir anlamı kalmayacak. Ben senin gibi yapıcı cesareti olan genç kardeşlerimizi kaybetmek değil kazanmaktan yanayım.

Bazen dil sürçmeleri olabilir. Hemen yorganı yakma. Gel fikirlerini paylaşmaya devam et. Hiç tanımadığın birileri için bu fikirlerin altın değerinde olabilir. Sende birazcık sakin olmayı dene ve senin fikirlerinide birilerinin beğenmeyeceğini anlayışla ve saygıyla karşıla olurmu :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu haricindeki bütün mesajlar silinecektir.
konuyu bölmeden devam ediniz lütfen...

keyfli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuna kadar katılıyorum. birbirimize nasıl hitap etmemiz gerektiğini bilmemiz gerekiyor. burada sadece otomobil, aksesuar , çözüm üretme vb şeylerin yanında kültür de olması gerekiyor.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Furkan alınganlık yapma lütfen. Demokrasilerde gerçekler fikir tartışmalarından doğar. Elbetteki aynı fikirde değiliz hiçbirimiz. Ama asgari müşterekte buluşmak için elimizden geleni yapmak hepimizin görevi.

Şimdi sen sinirlenip kızıp gidersen bu konuyu açmanın bile bir anlamı kalmayacak. Ben senin gibi yapıcı cesareti olan genç kardeşlerimizi kaybetmek değil kazanmaktan yanayım.

Bazen dil sürçmeleri olabilir. Hemen yorganı yakma. Gel fikirlerini paylaşmaya devam et. Hiç tanımadığın birileri için bu fikirlerin altın değerinde olabilir. Sende birazcık sakin olmayı dene ve senin fikirlerinide birilerinin beğenmeyeceğini anlayışla ve saygıyla karşıla olurmu :)
herkes senin gibi düşünmüyo sanırım abi

abi fikirler beğenilmeyebilir, kimse kimsenin fikrini beğenmek zorunda değil kesinlikle. ama fikirleri hor görmek "bu nasıl saçma şey yaaa" tarzında yaklaşmak, karalayıcı örnekler göstermek ne demek oluyor yaaa! ben orda üstüne basa basa diyorum ki "burada pek çok konu konuşuluyor, bu nick konusunu başlı başına değerlendirmek için orada konu açtım, herkes sadece o konuya odaklanabilsin diye" ama sanki bi açık aranırmış gibi aaa konu kirliğini tartışıyoruz sen konu kirliliği yapıyorsun oldu mu şimdi bu falanda filan. benim yazdıklarımdan ne demek istediğim anlaşılmıyor mu yaaa yoksa ben mi anlatamıyorum. benim fikirlerimi yeri gelsin kimse beğenmesin abi, kimse beğenmiyorsa alınmam gocunmam ki, ama saygıdan bahsettiğimiz yerde benim fikirlerim aşağılanıyorsa ben nasıl fikir sunma hevesinde bulunabilirim ki

merak etme abi hiç tanımadığım kişiler için benim fikirlerim toz kadar değerli değilmiş. bu yüzdende bu kavgalar daha çooook sürer. keşke olmasa ama gidişat bu...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu nedir konunun amacı nedir açılan mesaj nedir gelinen nokta nedir gidilen nokta nedir işde o kadar alakalı..

ortada bir konu yok.. tartışılan şeyler sabit değil devamlı daldan dala atlanıyor saygıydı yaşdı isimdi nickdi oydu buydu bir mesajda yazılan şeyle bir sonraki şey bambaşka apayrı şeyler bir stabil konu yok konun gittiği noktada belli değil onu yazmamın sebebi budur.. ne yazsan bu konu o yöne gider o kadar çünkü dağılmış durumda..

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyide niye nick değiştiriyoruz ki forum kurallarında ad soyad yazma zorunluluğu var. herkes alta adını soyadını yazacak zaten. yazmamakta ısrar eden nickine de gerçek ad soyadını yazmaz ki :D bununla uğraşmak boşa uğraşmak olmaz mı?

bana para versene büşkan :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes senin gibi düşünmüyo sanırım abi

abi fikirler beğenilmeyebilir, kimse kimsenin fikrini beğenmek zorunda değil kesinlikle. ama fikirleri hor görmek "bu nasıl saçma şey yaaa" tarzında yaklaşmak, karalayıcı örnekler göstermek ne demek oluyor yaaa! ben orda üstüne basa basa diyorum ki "burada pek çok konu konuşuluyor, bu nick konusunu başlı başına değerlendirmek için orada konu açtım, herkes sadece o konuya odaklanabilsin diye" ama sanki bi açık aranırmış gibi aaa konu kirliğini tartışıyoruz sen konu kirliliği yapıyorsun oldu mu şimdi bu falanda filan. benim yazdıklarımdan ne demek istediğim anlaşılmıyor mu yaaa yoksa ben mi anlatamıyorum. benim fikirlerimi yeri gelsin kimse beğenmesin abi, kimse beğenmiyorsa alınmam gocunmam ki, ama saygıdan bahsettiğimiz yerde benim fikirlerim aşağılanıyorsa ben nasıl fikir sunma hevesinde bulunabilirim ki

merak etme abi hiç tanımadığım kişiler için benim fikirlerim toz kadar değerli değilmiş. bu yüzdende bu kavgalar daha çooook sürer. keşke olmasa ama gidişat bu...

buraki bir çok lafı bana söylediğini biliyorum ama üstüne basa basa söylüyorum gerek yok nicki isim yapmaya çünkü zaten forumda ad soyad zorunluluğu var ! + olarak adam googlede isminizi arattığı zaman çok rahat bulabilir şu haldeyken bile bulabiliyorken nickleri isim yaptığımız zaman düşünemiyorum.... görüşüne saygım var ama gerek yok ...

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buraki bir çok lafı bana söylediğini biliyorum ama üstüne basa basa söylüyorum gerek yok nicki isim yapmaya çünkü zaten forumda ad soyad zorunluluğu var ! + olarak adam googlede isminizi arattığı zaman çok rahat bulabilir şu haldeyken bile bulabiliyorken nickleri isim yaptığımız zaman düşünemiyorum.... görüşüne saygım var ama gerek yok ...
dostum sen aklıma bile gelmedin ki nerden çıkarttın şimdi bunu :confused: sen konuyu en başından beri okudun mu? sana attığım imaları nerden gördünde bunların hepsini üstüne alındın????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...